Valve CS:GO’ya Yeni Bir Hile Karşıtı Koruma Geliştirdi, Bir Saate Nakavt Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Valve CS:GO’ya Yeni Bir Hile Karşıtı Koruma Geliştirdi, Bir Saate Nakavt Oldu

Birkaç gün önce Valve, CS:GO için hile karşıtı koruma geliştirmiş ve bunu da beta sürümü şeklinde yayınlamıştı. Ancak edinilen bilgilere göre bu koruma çıktığı andan 1 saat sonra kırılmış yine oyunculara oyunu zindan etmiş.

Valve’ın geliştirdiği bu hile karşıtı koruma, bizlere daha sıkı tedbirler içerisinde bir oynanış vaat ediyordu. Her ne kadar bu yenilik beta sürümünde olsa da biz oyuncuları, artık hilesiz bir oynanış sürecinde umutlandırmaya yetmişti. Ancak bu yeniliğin çıkışından bir saat sonra bu korumanın da üstesinden gelindiği ve resmen kırıldığı ortaya çıktı. Aynı zamanda bu yeniliğin oyuncunun oyun performansını da negatif etkilediği sıkça konuşulan bir konu. NVIDIA GPU sahibi oyuncular, beta sürümünde yer alıp oynamak isteyince optimizasyon hatalarıyla karşı karşıya kaldılar.

CS:GO’da ne kadar hile kullanan oyuncu olduğunun farkındayız. Bizim de yegane isteğimiz huzurlu bir oyun geçirmek iken piyasadaki bu hilecilere daha ne kadar dayanabileceğiz bilmiyorum. Valve’ın daha gelişmiş koruma sistemleri yapma ümidimizi sürdüreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir