KONSOLOyun HaberleriPC

Vampire: The Masquerade – Swansong İçin Sinematik Fragman Yayınlandı

Son zamanlarda bir sürü Vampire: The Masquarade oyunu görmeye başladık... 

E3’ün PC Gaming Show etkinliğinde Vampire: The Masquerade evreninde geçen Vampire: The Masquerade – Swansong için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Bu oyunu VTM – Bloodlines ile karıştırmayın, tamamen farklı bir oyun olan VTM – Swansong Nacon tarafından yayınlanıp, geliştiriciliğini Big Bad Wolf üstleniyor. Geliştirici Big Bad Wolf bir çok başarılara imza atan The Council’i geliştirmişti, umarız bu oyunun da üstesinden gelmeyi başarırlar.

RPG vampir oyunu olan Vampire: The Masquerade – Swansong için yayınlanan sinematik fragmanda kızının hayalini gören, büyük ihtimalle, akıl sağlıkları olan bir anne karakteri gösterildi. Karakterimizi bir hapishanede tutan görevlilerin başına çok kötü şeyler gelecek gibi gözüküyor. Ayrıca fragmanın sonunda birkaç saniyelik oynanış da görüyoruz ama bize bundan daha fazlası lazım Nacon…

Vampire: The Masquerade – Swansong, yakında Epic Games Store, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını yapacak.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Çok sevilen rol yapma oyunu baz alınarak, bu alanda uzman kişilerce geliştirilen Vampire: The Masquerade – Swansong, her seçiminizin üç ana karakterin ve Boston Kamarası’nın kaderini belirleyeceği hikâye tarzında bir rol yapma oyunudur.

KARANLIKLAR DÜNYASINA HOŞ GELDİN

Vampirler gerçek olsaydı ne olurdu? Ya bu kana susamış avcılar birbirine karışmış topluluklar içinde gizlice yaşıyor ve binlerce yıldır bir komplo planlıyor olsalardı? Peki ya sen de onlardan biri olsaydın?
Vampire: The Masquerade‘de, gerçek ve olağanüstü arasındaki çizginin sürekli bulanık kaldığı bu karmaşık dünyadaki cazibeli yaratıklar olarak oynayacaksın.

KALPLERİ HIZLA ÇARPTIRAN GERİLİM

“Kuğu” lakaplı Hazel Iversen, Boston Kamarası’nın yeni prensesidir. Katı mizacını nazik tavırlarıyla gizleyen Hazel, gücünü kanıtlamanın ve geceleri dolaşan bu yaratıkları insanlardan gizli tutmaya dayalı Masquerade denilen vampir yasasına uyulmasını sağlamanın peşindedir. Fakat hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. Komplo, cinayet ve güç kavgaları söylentileri arasında, gölgeler içinde çalışarak tarikatını Boston’ı kaosa sürükleyen soruşturmalardan korumalısın.

3 ORİJİNAL VAMPİR OLARAK OYNA

Her biri 100 yaşından büyük 3 vampir olarak oyna. Birbirine dolanan kaderleriyle oyunda ilerle, farklı bakış açılarından bak ve karakter sayfalarını kullanıp yalanlarla doğruları birbirinden ayır. Her karakterin kendi yaklaşımına göre ayrı ayrı geliştirebileceğin kendilerine has vampir becerileri ve disiplinleri bulunuyor.
Korkutmayı mı, baştan çıkarmayı mı, yoksa gizliliği mi seçeceksin? Kana susamışlığını giderebildiğin sürece bu karar senin.

SONUÇLARI OLAN OYNANIŞ

Eşsiz oynanışıyla Swansong, hem soruşturma hem de diğer karakterlerle olan sosyal etkileşimlerin esnasında yaptıklarının sonuçlarına büyük önem veriyor. Her durumu dikkatlice analiz etmelisin, çünkü verdiğin kararların kahramanlarının hayatları ve Boston Kamarası’nın kaderi üzerinde çok büyük etkileri olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu