Venom: Let There Be Carnage için Fragman Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Onca bekleyişin ardından, sonunda Venom’un devam filmi olan Venom: Let There Be Carnage için fragman yayınlandı. Tom Hardy, Marvel evreninin belki de en korkunç ve en sempatik karakteri olan Venom ile beyaz perdeye geri dönüyor. Yeri geldiğinde heyecanlandıran, yeri geldiğinde güldüren ilk filmin başarısından sonra 2. film için merak içerisindeyiz!

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla, Eddie Brock ve Venom arasında ilişkiler düzelmiş. Hatta fragmanda Venom, biricik arkadaşı Eddie’e kahvaltı hazırlaması ile başlıyor. Evet, sonuçta etraf dağılıyor ama Venom elinden geleni yapıyor! Filmin baş kötüsü ise Carnage! Oyunlar, çizgi film ve çizgi romanlardan gördüğümüz Carnage, nihayet, beyaz perdeye geliyor. Venom ve Carnage mücadelesi, sinema dünyasına unutulmaz sahneler ekleyecek gibi gözüküyor.

Andy Sarkis tarafından yönetilen filmde Venom’a Tom Hardy, Baş Kötü – Carnage’e  Woody Harrelson hayat verecek. Filmin vizyon tarihi ise 24 Eylül, 2021 olarak planlanıyor. 2. Kez ertelenen film, umarız tekrar ertelenmez…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir