Walter White ve Jesse Pinkman İkilisi Better Call Saul Dizisi ile Geri Dönüyor

Better Call Saul dizisinin final sezonu ile Breaking Bad'in sevilen ikilisi geri dönüyor.

Meriç Topal
Meriç Topal
1 Dk Okuma Süresi

Herkesin bildiği ve çok sevdiği Breaking Bad evreninde geçen spin-off dizisi Better Call Saul’un final sezonunun yayın tarihi oldukça yaklaştı. Bu final sezonu ile birlikte de herkesçe tanınmış karakterlerimiz Walter White ve Jesse Pinkman geri dönüyor!

Dizinin yapımcı şirketi olan AMC, hayranlarına bunu Better Call Saul’un resmi Twitter hesabından paylaştıkları bir tweet ile duyurdu!

Better Call Saul Yardımcı Yapımcısı: Bu Sezon Keşfedeceğiniz Birçok Şey Var

Dizinin yardımcı yapımcısı olan Peter Gould, “Seyirci için bir şeyleri mahvetmek istemem ama şova başladığımızda sorduğumuz ilk sorunun ‘Walt ve Jesse’yi dizide görecek miyiz?’ olduğunu söyleyeceğim. Kaçmak yerine, sadece diyeceğim. Evet. Nasıl ya da hangi koşullar altında olacağını kendiniz keşfetmeniz gerekecek, ancak bunun bu sezon keşfedeceğinizi düşündüğüm birçok şeyden biri olduğunu söylemeliyim.” bu cümleleri kurarak hayranları daha da heyecanlandırdı!

Bob Odenkirk ise Salı günü Variety’ye dizi hakkında konuştu. Odenkirk, “Şahsen iki dizinin – Breaking Bad ve Better Call Saul – son sezonda her zamankinden daha fazla iç içe olduğunu hissediyorum ve bence bu şaşırtıcı ve havalı. Breaking Bad’i tekrar izlemek istemenizi sağlayacak.” cümlelerini kurdu.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir