Bir Yıllık Sessizliğe Bürünen Warcraft 3: Reforged Hakkında Yeni Haberler Geliyor

2020 yılında yayınlanan oyun, vaat edilen iyileştirmeler gelmediği için unutulmaya yüz tutmuştu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Blizzard Entertainment’ın başkanı, önümüzdeki ay Warcraft 3: Reforged ile ilgili yeni bilgilerin paylaşılacağını duyurdu.

2002 yılında yayınlanan strateji türündeki remaster yapım, iki yıl önce Ocak ayında yayınlanmış olsa da oyunun hayranları tarafından oldukça yoğun eleştirilere maruz kalmış ve Metacritic’de en kötü kullanıcı puanlı oyun haline gelmişti.

Warcraft 3: Reforged’un kaderi ne olacak?

2020 yılının Mayıs ayında Blizzard, bir blog postu paylaşarak oyunun hatalarını çözmek için bir yol haritası oluşturacağını belirtmiş ama birkaç ay sonra sadece gelecek olan güncellemeleri iptal etmekle yetinmişti.

Dün itibariyle Blizzard Entertainment başkanı Mike Ybarra, Twitter üzerinden oyun ve görev alacak ekiple alakalı bilgilerin Haziran ayında paylaşılacağını belirtti.

Elden geçirilmiş karakter modelleri ve Battle.net platformuyla entegrasyon içeren Warcraft 3: Reforged, orijinal duyurusu sırasında gösterilen yenilenmiş ara sahneler ile görsel iyileştirmelerin yokluğundan dolayı oyun severlerin moralini bozmuştu. Öyle ki Blizzard, gelen tepkiler üzerine iade işlemlerine bir limit getirmişti.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir