Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters 2022 Yılında PC’ye Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Frontier, Warhammer 40,000 yaratıcısı Games Workshop ile partnerlik anlaşmasından doğan yeni oyunlarını, Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters’ı tanıttı.

Complex Games tarafından geliştirilen Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters, acımasız ve hızlı sıra tabanlı savaş sistemi ile insanlığın en büyük silahı olan Gri Şövalyeleri Kaos’un güçlerine karşı savaştıracak. 

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters, 2022’de Steam ve Epic Games Store’da PC’de yayınlanacak. Son olarak, Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters’ın başka bir fragman duyurusu Ağustos ayında yayınlanacak.

“İnançla zırhlanmış ve bağlılıkla korunan Gri Şövalyelerin kökleri gizeme dayanmaktadır: Gizli kardeşlikleri hakkında herhangi bir onaylanmamış bilgiye sahip olmak ölümle cezalandırılır. Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters’da oyuncular, New York Times’ın çok satan yazarı Aaron Dembski-Bowden tarafından kaleme alınan bu anlatıda bu seçkin savaşçıların yolculuğunu izleyerek 41. milenyumun acımasız mı acımasız savaşını deneyimleyecekler.”

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir