Warner Bros. Hogwarts Legacy’i Erteledi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Warner Bros. Interactive Entertainment, Porkey Games’in geliştirdiği Harry Potter evreninde geçen RPG oyunu Hogwarts Legacy’i 2022 yılına erteledi. Ertelenme, oyunun resmi Twitter hesabından duyuruldu.

Yapılan paylaşımda, oyun için gelen olumlu eleştirilere teşekkür eden firma, en iyi deneyimi sunabilmek için zamana ihtiyaçları olduğunu açıkladı.

Oyun ilk olarak 2020’nin sonlarına doğru çıkış yapacaktı. Geliştirici firma ellerinden gelenin en iyisini yapmak için oyunu 2021’e ertelemişleri. Şimdi ise 2022’nin hangi döneminde çıkacağını bile bilmiyoruz ama bu ertelemenin, yarım bir oyun çıkartmaktan çok daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyoruz.

Şu ana kadar oyun hakkında pek fazla bir bilgi paylaşılmadı. 1800’li yıllarda geçeceğini, kendi hikayemizi yazabileceğimiz büyülü bir evrene sahip olduğumuzu biliyoruz. Ama RPG ögeleri ne kadar detaylı, hikayeyi ne denli etkileyebiliyoruz gibi soruların cevapları henüz verilmedi. Bir ertelenme daha yaşanmaz ise Hogwarts Legacy 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Daha fazlası için beklemedeyiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir