Wasteland 3 İlk DLC’si The Battle of Steeltown’un Çıkış Tarihi Belli Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Wasteland 3 için hikaye anlamında ilk genişletme paketi olan The Battle of Steeltown, 3 Haziran’da çıkışını gerçekleştirecek.

Geliştirici ekip inXile, yayıncı Deep Silver ve David Rogers’ın da olduğu bir arada olduğu bir basın açıklamasında DLC için şu cümleler kuruldu:

“‘The Battle of Steeltown’, Wasteland 3’ün öyküsünde sadece harika yeni bir bölümü temsil etmiyor ancak seçimlerle, sonuçlarla ve Wasteland 3’ün benzersiz mizah anlayışıyla dolu sıkı çalışmanın bir sonucudur. Wasteland 3’ü ilk kez oynayanlar, oyunun en iyi sürümünü oynuyor olacaklar. Steeltown’u ziyaret etmek için geri dönen oyuncular, taktikselliği değiştiren yeni hikaye, karakterler ve dövüş mekanikleriyle bir ziyafet çekecekler. Oyuncular, oyunun başlarında tanıştıkları karakterlerle ve herkesin sevdiği küfürlü konuşan papağan olan Santa’s Elves ‘Where Are They Now?’ da konuşma imkanı bulacaklar. Bütün bunlar ise inanılmaz apokaliptik müziklerle harmanlanacak. “

Wasteland 3; PlayStation 4, Xbox One ve PC(Steam veya Microsoft Store) üzerinden elde edilebilir. Aşağıdan “Battle of Steeltown” tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir