PCKONSOL

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi ve Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Watch Dogs: Legion Çıkış Tarihi ve Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ubisoft’un bugün TSİ 22.00’da yapmış olduğu Ubisoft Forward etkinliğinde yeni çıkacak oyunlarla alakalı tanıtımlar yapıldı.

Bunlardan biri Watch Dogs: Legion oldu. Oyunun çıkış tarihi 29 Ekim olarak belirlenmiş. Ayrıca Ubisoft’un yeni oyunu olan Watch Dogs: Legion’un Epic Games Store’da fiyatları da belli oldu.

Standart Sürüm: 269,00₺

Gold Sürüm: 449,00

Ultimate Sürüm: 495,00

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Direnişinizi Oluşturun

Londra’yı geri almanın zamanı geldi ve bu ikonik şehirde gördüğünüz herkesi direnişinizin bir üyesi yapabilirsiniz. Halk yozlaşmış fırsatçıların baskısı altında ve şehri halka geri vermek için bir direniş gücü oluşturmak sizin elinizde. Tamamı potansiyel direnişçilerden oluşan bir nüfus ve şehrin parmak uçlarınızdaki teknolojisiyle, özgür Londra’ya giden yolda cihazlara izinsiz giriş yapacak, her yere sızacak ve savaşacaksınız.

Herhangi biri olarak oynayın

Bir MI6 ajanından güçlü bir sokak dövüşçüsüne, harika bir bilgisayar korsanından yasa dışı bir sokak yarışçısına, yükselişte olan yıldız bir futbolcudan göze pek çarpmayan yaşlı bir teyzeye kadar Londra nüfusundaki herhangi birini direnişinize katın… Gördüğünüz herkes ekibinize katılabilir ve benzersiz öz geçmiş, kişilik ve yetenek setine sahiptir.

Ekibinizi özelleştirin

Benzersiz avantajların kilidini açarak her bir Legion üyenizi oyun stilinize göre kişiselleştirin. Hacker, Infiltrator ve Enforcer gibi sınıflardaki her karakterin seviyesini yükseltin. Benzersiz kıyafetler ve ikonik maskelerle onları daha da özelleştirin.

Gerçek özgürlük, gerçek sonuçlar

İstediğiniz gibi oynayın. Yepyeni yakın dövüş sisteminin yanı sıra geniş silah ve yetenek seçenekleri, dövüşme şeklinizin gerçek sonuçları olacağı anlamına geliyor. Ölümcül olmayan bir kuvvet kullanırsanız, düşman sizi etkisiz hale getirip tutuklamak isteyecektir. Öldürmek için ateş ederseniz, karakterlerinizin kalıcı olarak ölme riskini alıyorsunuz demektir.

Açık dünya Londra

Devasa açık dünyayı keşfedin ve Trafalgar Meydanı, Big Ben, Tower Bridge, Camden Piccadilly Meydanı ve London Eye gibi Londra’nın sembolü olan yapıları ziyaret edin. Eldivensiz boks, serbest futbol, yasa dışı kurye kontratları veya sokak sanatları gibi yan aktivitelere katılın.

Arkadaşlarınızla ekip olun

Ekibinizi çevrimiçi olarak toplayın ve en fazla üç arkadaşınızla güçlerinizi birleştirip dünyayı özgürce keşfedin veya yepyeni ortak görevleri ve zorlayıcı oyun sonu içerikleri oynayın. Yeni çevrimiçi modlar, ödüller ve konulu etkinlikler ekleyen ücretsiz düzenli güncelleştirmelerin keyfini çıkarın.

Oyun Bağlantısı İçin

Epic Games Store

Xbox Platform

Playstation Platform (İngilizce bağlantıdır, Türkçe bağlantısı henüz mevcut değil)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu