Watch Dogs Legion’da Ray Tracing Teknolojisi RTX 3000 Serisi İle Kusursuz

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

Watch Dogs Legion’da Ray Tracing Teknolojisi RTX 3000 Serisi İle Kusursuz

Ünlü oyun firması Ubisoft, Watch Dogs Legion için ışın izleme teknolojisini gösteren yeni bir trailer yayınlandı. RTX 2000 serisinde Ray Tracing teknolojisinde problemler yaşayan oyun görünen o ki RTX 3000 serisi ile bunların üstesinden gelmiş.

Watch Dogs: Legion, bilindiği üzere keşfedilecek büyük bir açık dünya ortamına sahip olacak. Oyun 29 Ekim’de piyasaya sürülecek. Ancak  RTX2080Ti oyunu 60fps ile ultra ayarlarda ve ışın izleme teknolojisi ile birlikte 1080p’de çalıştıramadı. Bu nedenle, oyunun Amper GPU’larda önemli ölçüde daha performanslı çalışıp çalışmayacağını görmek ilginç olacaktı ama yapılan açıklamaya göre  Watch Dogs Legion, Nvidia ve Ubisoft İşbirliği ile tüm RTX 3000 Serisi Gpu’larla birleştirecek.

Oyunla ilgili bir kaç bilgi vermek gerekirse Watch Dogs Legion‘da oyuncular istedikleri gibi oynayabilecekler. Her biri benzersiz olan karakter yetenekleri konusunda da oyun büyük bir yetenek yelpazesine sahip olacak. Oyuncular ayrıca Lejyonlarını yani takımlarını gelişmiş araçlar, benzersiz kıyafetler ve ikonik maskelerle özelleştirebilecekler.

Watch Dogs: Legion’ın konusu ise, gizli bir yeraltı direnişi olan DedSec ekibi Londra’daki bir dizi saldırıdan sorumlu tutuluyor. Yönettiğin karakterinin görevi ise Londra’yı kontrol altında tutmak isteyenlere karşı savaşmak için DedSec ekibini yeniden inşa etmek. Londra mücadelenizde yol boyunca gökyüzü kadar renkli karakterlerle (hem kötü adamlar hem de müttefikler) tanışmaya devam edeceksiniz.

watchdogslegion

Oynayış konusunda da, oyuncular silahlı savaş dronlarını ele geçirebilir, terör saldırılarının arkasında kimin olduğunu bulmak için arttırılmış gerçeklik kullanarak geçmiş olayları yeniden inşa edebilir ve en gelişmiş güvenlik sistemlerinden hack yetenekleri sayesinde görünmeden geçebilirsiniz. Oyuncular ayrıca Stealth Cloak, Spiderbot, Bir mikro füze Fırlatıcı ve yepyeni bir melee\dövüş sisteminde güçlü Electro Fist gibi teknoloji araçlarını kullanabilir ve düşmanlarını gücüyle dağıtabilir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir