Watch Dogs Legion’un PC İçin Online Modu Ertelendi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, Watch Dogs Legion’un Online Mod’unu ertelediğini duyurdu. Geçen ay şirket, modun 9 Mart tarihinde oyuna geleceğini belirtmişti ancak denemeler sırasında bazı bilgisayarlardan gelen çökme hataları yüzünden PC versiyonunda modun çıkışı şimdilik askıya alındı.

Ubisoft, bununla alakalı bir metin paylaşsa da olası çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi vermedi. Xbox, PlayStation ve Stadia ise bu moda 23 Mart tarihinde erişebilecek.

Watch Dogs Legion Online Mode Delay

Watch Dogs Legion Online Modu, açık dünyada dilediğinizce gezip dört kişiye kadar oluşturulabilen takımlar halinde Londra’yı tanımanıza olanak tanıyor.

Şehirde denk gelebileceğiniz rastgele olayların yanısıra iki ila dört kişi arasında bir takım ile yapılabilecek co-op görevler de bulunuyor. Bu görevlerde takımınızla uyum halinde çalışmalı ve üst düzey teknolojik cihazlarla diğer takımlara karşı koymalısınız.

Ayrıca ilk PvP modu olan Spiderbot Arena’da, takımınızla mekanik örümcekleri kontrol ederek ölüm maçında galip gelmelisiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image