Werewolf The Apocalypse Earthblood İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

Werewolf The Apocalypse Earthblood için yapımcılar detaylı bir oynanış videosu yayınlandı.

Geliştirici ekibi Nacon ve Cyanide olan Werewolf The Apocalypse Earthblood oyunu için fragman yayımlandı. Werewolf The Apocalypse Earthblood, karşımıza aksiyon RPG oyunu olarak çıkıyor. Ve videoyu sizde izlediğinizde göreceksiniz ki videonun oyundaki mekanikleri, gizlilik temasını ve aksiyon kısımlarıyla ilgili bizi aydınlattığını. Konusu, karakter özelliği ve amacımız ise;

Biz  yıkıcı öfkesinin kontrolünü yitirdikten sonra gönüllü olarak sürgüne gönderilmeyi seçen güçlü bir Garou olan Cahal’ız. Kurda veya devasa korkunç canavar Crinos’a dönüşebilir, Doğa Ana Gaia’ya saygısızlık edenleri cezalandırmak için insan, kurt ve Crinos olmak üzere üç farklı özellikte şekle dönüşüp yeteneklerimizde ustalaşabiliriz. Fakat şunu unutmamamız lazım en büyük düşmanımız da biziz; öfkemizi kontrol edemezsek kendimizi bir kez daha yok edebilecek güce sahibiz. Her formun kendi avantajları bulunuyor: Kurtken, etrafta fark edilmeden gezebiliriz. Bir insan olan Cahal iken, diğer insanlarla etkileşime geçebilir ve Werewolf da öfke saçarak düşmanlarımızı paramparça edebiliriz. Bu öfke, bizim hem en büyük silahımız hem de en büyük zaafımız… Kendini kanıtlama ve kan peşinde olan Cahal, Garou’nun, gezegeni harap eden bir ruh olan Wyrm’ın hizmetindeki güçlü petrol şirketi Endron’a karşı verdiği büyük savaşta kilit rol oynarken bizde onu oynayacağız.

Yapımcıların dediğine göre oyun Epic Games Store’a sınırlı bir süreliğine özel olacak, şuan oyun ön siparişte ve 4 Şubat 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir