EA’in Yeni Av Oyunu WILD HEARTS İçin 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Feodal Japonya'dan esinlenilerek yapılan WILD HEARTS, co-op özelliğine de sahip olacak.

Ali Arda Tik
Ali Arda Tik
2 Dk Okuma Süresi

Dynasty Warriors başta olmak üzere bir çok oyunun geliştiriciliğini yapmış olan Omega Force (KOEI Tecmo ekibidir) ve Electronic Arts, yeni çıkaracakları av oyunu WILD HEARTS’ın 7 dakikalık oynanış videosunu yayınladılar.

Yayınlanan videoda, avlanma, kaçış ve atak mekaniklerinin yanı sıra Feodal Japonya’dan esinlenerek tasarlanan, Azuma ile de tanışıyoruz. Ayrıca oyun, arkadaşlarınızla co-op (eşli oynanış) oynama imkanı da sunuyor.

EA ve KOEI Tecmo imzalı yapım, 17 Şubat 2023’de oyun dünyasına katılması hedefleniyor.

WILD HEARTS İçin Yayınlanan Video Başka Neler Gösteriyor?

Feodal Japonya’nın eşsiz ögelerinden esinlenerek yapılan oyun, Azuma adlı bir diyarda süregelecek. Japon kültürüne benzerliğinin yanında oyuna alışık olmadığımız teknolojik ögeler eklenerek, oyun farklı ve tatlı bir yol edinmiş kendine. Yapımcının dediği gibi, teknoloji avlanmanızı başarıya taşımanız için size şans tanıyor.

Videoda devasa ve fantastik bir canavarla savaşıyoruz. Yeri geldiğinde kaçıyor veya saldırıyoruz. Akıcı ve hızlı giden savaşta teknolojik elementleri de kullanarak karakterimiz savaşı lehine çevirmeye çalışıyor. Dikkat çekmek adına video, co-op oynayabildiğimiz de gösteriliyor. Son olarak düşmanlarımız, savaşta ilerleme kat edildikçe değişecek, yani bir sonraki faza geçecek; bu da savaşın tekdüze gitmesini engellemek için yapılmışa benziyor.

WILD HEARTS 7 Dakikalık Oynanış Fragmanı

Bu makaleyi paylaş
misteRNOOB'u hayatına rutin edenlerden sadece biri...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir