Son Yayınlanan Fragman İle WitcherCon Etkinliğinde Neler Olacağı Hakkında Fikir Sahibi Olduk

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

The Witcher markasına yönelik düzenlenecek bir etkinlik olan WitcherCon’un programı ile ilgili bir duyuru fragmanı yayınlandı. Duyuru videosu, hem Netflix dizisinden hem de CD Projekt Red’in oyunlarında karma sahneleri içeriyor.

The Witcher dizisinin resmi Twitter hesabından atılan kısa videoya göre etkinlik, dizinin ikinci sezonu ile alakalı duyurular ve “epik ilk bakışlar” ortaya çıkaracak. Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Lauren Schmidt Hissrich gibi ünlü aktör ve aktristlerle birlikte röportajlar ve soru cevapların yanında CDPR’dan da Warşova stüdyosunun başı Adam Badowski ve geliştirici ekip etkinlikte birlikte olacak.

WitcherCon

WitcherCon ve Geralt fırtınası…

Tweet’teki kısa videoda ilgimizi çeken bir sahne olup olmadığını sorarsanız da var elbette nitekim The Witcher 3’ün Hearts of Stone genişleme paketinden alınma bir evlilik sahnesinde Shani’yi de gördük. Bu demek oluyor mu ki şifacı Shani dizinin ikinci sezonunda yer alacak, henüz bilmiyoruz.

WitcherCon, bildiğiniz üzere Netflix Geeked etkinliğinde duyurulmuştu. Etkinlik, 9-10 Haziran tarihleri arası yapılacak (sırasıyla TSİ 20.00 ve TSİ 16.00) ve Twitch ve Youtube hesaplarından takip edilebilecek. Elbette belirtmekte yarar var ki bu etkinlikte herhangi bir yeni oyun tanıtımı da yapılmayacak. Hem zamanı net bir şekilde takip edebilmek hem de etkinlik içeriğini detaylıca takip etmek adına resmi siteyi de ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir