Oyun Haberleri

WitcherCon Etkinliği Birbirinden Çeşitli Ücretsiz Hediyeler Veriyor

Beklemeden alın ahali!

CD Projekt Red ve Netflix ortaklığında düzenlenen ilk WitcherCon, bugün düzenlendi ve The Witcher markasına yönelik röportajlar, ön gösterimler, derinlemesine incelemeler ve çok daha fazlası oyun severlerle buluştu. Elbette bu etkinliğin şerefine de bir sürü farklı hediyeler ve indirimler havada uçuştu.

Öncelikle hediyelerin içinde herkesin artık duymaktan sıkıldığı ve sitemizde de sıkça haberini yaptığımız The Witcher Enhanced Edition’ın ücretsiz olması var. GOG Galaxy PC uygulamasını indirip bir hesap açtıktan sonra solda “Recent” kısmından oyunu bulabilir ve indirebilirsiniz.

WitcherCon

WitcherCon hediyelerinin içerisinde neler var?

The Witcher Enhanced Edition’u cebimize koyduktan sonra bu sefer WitcherCon’a özel eşyalarla devam edebiliriz. Witcher temalı eşyalar sırasıyla; The World of the Witcher ve The Witcher Volume 2: Fox Children e-kitapları, The Witcher 3: Wild Hunt canlı konseri ve koleksiyonunuz için dört GWENT kartı şeklinde verilecektir.

E-Kitaplar için, GOG sayfasından görebileceğiniz çekiliş sayfasına tıklayıp GOG hesabınıza girdikten sonra bir Digital Darkhorse hesabı açmanız gerekiyor. Eğer halihazırda bir hesabınız varsa “Redemption Code” girerek hediyelerinizi temin edebilirsiniz. Merak etmeyin, Darkhorse hesabı açmak da tamamen ücretsiz. Unutmayın ki bu iki kitap da sadece İngilizce olarak veriliyor.

Geri kalan hediyeler olan konser videosu, GOG hesabınızın “Filmler” bölümündedir. Konser videosuna sahip olan kişiler ise arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri bir kod alacaktır. Koleksiyon kartları ise GOG hesabınıza entegre edilecek ve GWENT: The Witcher Card Game oyunu için aktif hale getirilecektir.

Witcher haberlerimiz halen daha bitmedi zira Steam üzerinde The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition %80 indirimle 14.99 TL oldu. Eski tat arayanlar da The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition’u %85 indirimle 4.65 TL’ye alabilir.

WitcherCon programına veya oyunlarla ilgili bilinmeyen bilgilere, röportajlara ve modlara bakmak için de bu ana siteye gidebilirsiniz. Bütün bu hediyeler, 12 Temmuz’a kadar ücretsiz alınabilir kılınacak nitekim acele edin ve bu hediyeleri kaçırmayın! Ücretsiz oyuna doyamayanlar, bu siteye de gidip başka “Free Games Collection”dan ücretsiz oyunlar alabilirler.

Kaynak
Gamerant

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu