Witchfire’a Ait Oldukça Etkileyici Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Polonya stüdyosu The Astronauts, yeni geliştirdikleri karanlık atmosfere sahip aksiyon fantezi oyunları Witchfire’a ait yeni ekran görüntüleri paylaştı. Bu yeni ekran görüntüleri oyundaki mekanları bize gösteriyor.

Witchfire ekran goruntusu 3

Witchfire ekran goruntusu 2

Witchfire ekran goruntusu 1

Ekran görüntülerinin yanı sıra geliştirici The Astronauts blog sayfasında geliştirme sürecinden ve yaşadıkları zorluklar hakkında da konuştu. Stüdyo’nun başkanı Adrian Chmielarz, sürecin beklediklerinden zor olduğunu ama bir şekilde üstesinden geldiklerini, ilerleyen günlerde emeklerinin karlığını alacaklarına inanıyor.

Chmielarz,
Bir sürü iş yapıldı, hepsi gerekliydi ancak gösterecek neredeyse hiçbir şey yok. Demek istediğim yapılar, daha iyi çerçeve yenileme hızı veya geliştirmeyi hızlandıracak araçlar gibi şeyler gelecekte bize fayda sağlayacaktır. (…) Her şey kötü gitmiyor. İki hafta boyunca yeni içerik ve özellikler ekledik. Size Witchfire dünyasının tam olarak neye benzediğini, yeni seçkin düşmanımızı, silahların veya büyülerin nasıl çalıştığını göstermek için sabırsızlanıyorum.

İlk olarak 2017 yılında bizlere tanıtılan oyun, geliştirilmeye devam ediliyor. Ancak şu an için herhangi bir çıkış tarihine maalesef sahip değil.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image