Wolverine, Deadpool 3 Sayesinde MCU’ya Geliyor!

Ryan Reynolds, Deadpool 3'ün vizyon tarihini ve Wolverine'in MCU'ya dahil olacağını duyurdu.

Meriç Topal
Meriç Topal
2 Dk Okuma Süresi

Marvel Sinematik Evreni, gün geçtikçe büyümeye ve yeni karakterlere yer vermeye devam ediyor. D23 Expo etkinliği sırasında gelecekte izleyeceğimiz yapımlar hakkında birçok bilgi paylaşan Marvel‘ın duyuruları ve açıklamaları sona ermiş gibi durmuyor. Ancak D23 Expo sırasında yapılan duyurulardan daha da önemlisi Ryan Reynolds sayesinde geldi.

Marvel karakteri arasında belki de en sıradışı olanı Deadpool‘dur. Neden mi? Yaptığı şakalar, garip hareketleri, 3.duvarı yıkarak izleyiciyle bir nevi etkileşime geçmesi. İlk iki filmin başarısının ardından 3. filmin geleceğine kesin gözüyle bakıyorduk. Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan Deadpool 3‘ten ilk somut bilgi sürprizle beraber geldi.

Hugh Jackman’lı Wolverine, Deadpool 3 ile Artık Resmen MCU’da!!!

Deadpool karakterine hayat veren Ryan Reynolds sosyal medya hesapları üzerinden ilgi çekici bir video yayınladı. Bu video da Deadpool 3‘ün vizyon tarihini ve X-Men filmleri ile tanıdığımız ve Logan filmi ile veda ettiğimiz Wolverine karakterinin sonunda geri döneceğini öğrendik!

İlk R-rated Disney filmi olacak olan Deadpool 3 filmi hem Deadpool karakterinin ve hem de hayranların merakla beklediği X-Men karakterlerinin Marvel Sinematik Evrenine dahil oluşunu izleyiciye gösterecek.

Ryan Reynolds sosyal medya hesabında paylaştığı videoda Deadpool karakterinin Marvel Sinematik Evrenine girişinin biraz etkileyici olmasını istediklerini, bundan dolayı D23 Expo‘ya yetişemediklerini, ayrıca hala daha etkileyici bir giriş bulamadıklarını ifade etti. Fakat videonun devamında bir anda Hugh Jackman arka planda beliriyor. Ryan Reynolds ona bir kez daha Wolverine karakterini canlandırmak isteyip istemediğini soruyor. ”Tabii ki!” cevabını aldıktan sonra da Deadpool logosunun Wolverine pençeleri ile çizildiğini görüyoruz.

deadpool 3 wolverine

Ayrıca Ryan Reynolds, Deadpool 3 filminin 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona gireceğini de duyurdu. Son olarak Marvel, Spiderman: Eve Dönüş Yok filminde izlediği stratejisini devam ettirerek hayranlara Wolverine ile sürpriz yapsa daha etkileyici olmaz mıydı?

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir