Kapsamlı Taktiksel Deneyim Sunan Shooter Oyunu World War 3’ün Beta Testleri Başladı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

MY.GAMES ve The Farm 51, World War 3 için Herkese Açık Stres Testi’ni duyurdu. 3 Şubat tarihinde (dün) TSİ 15.00 itibariyle başlayan beta testleri, 7 Şubat TSİ 15.00’a kadar devam edecek. Otantik ve kapsamlı bir taktiksel deneyimi beraberinde getiren yeni shooter oyunu neredeyse gerçek bir savaş ortamını çağrıştırıyor.

World War 3 neler vaat ediyor? – Kapalı Beta testine nasıl girerim?

Halihazırda ücretsiz olarak erişim sağlayabildiğiniz oyunda yer alan silahların modellemelerin ise gerçek ordular tarafından kullanılmış olduğunu belirtelim. World War 3’ün sunmak istediği atmosferin yanısıra balistikler, fiziksel çarpışmalar ve oyuncunun kendi bedenini tümüyle görebilmesi anlamına gelen “full body awareness” özellikleri gibi gerçekçi özellikler de yer alacak.

ww3

Herkese Açık Stres Testi sırasında oyunun kapalı beta sürümüne erişebilecek olan oyuncular, iki oyun modu ve dört haritayı deneyimleyebilecekler. Berlin ve Varşova’da Takım Ölüm Maçı ile Berlin, Varşova, Moskova ve Polyarni’de Taktiksel Operasyon modları çoktan kullanıma açıldı. Ek olarak beta testlerine katılan oyuncular, LWH Dark Helmet isimli özel bir eşya da kazanacak.

MY.GAMES üzerinden oyunun sayfasından yahut Steam’den erişim isteği göndererek oyunu indirebilirsiniz. Oyuncuların World War 3’e girebilmesi için MY.GAMES hesabına sahip olmaları gerekmektedir.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir