WRC 10 İçin İlk Fragman Yayınlandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz günlerde geliştirici Nacon, Hırvatistan Rallisi’nin sergilendiği WRC 10 için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Hırvatistan Rallisi, bölgenin hava koşulları yüzünden asfalt üzerinde sıklıkla izlenerek ve hasar gören bölgelerde gerçekleştiriliyor. Hırvatistan kırsalının kalbindeki bu yollar aşırı dar. Hızınızı korumak için çok iyi yol tutuşuna sahip olmanız gerekiyor.

WRC 10, yeni özellikler ve sürüş heyecanı ile dolu dolu bir yıldönümü sürümü bizere sunacak. Geriye dönük bir mod, bizlere şampiyonanın tarihini şekillendiren 19 anı tekrar yaşama şansı veriyor. Bu zorlu etaplar her döneme özgü zorlu şartları kullanarak oyuncuları bir nevi teste sokacak. Oyuncular efsanevi Akropolis Rallisi (Yunanistan) ve Rallye Sanremo (İtalya) dahil olmak üzere altı büyük tarihi etkinliğe WRC’nin ikonik 20’den fazla arabası ile katılabilecekler. Evet tabi ki de oyunda Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi ve Toyota’nın efsaneleşmiş WRC’lerine sahip olabileceğiz.

Ayrıca oyun oyunculara gerçekçi bir oynanış sunabilmek için gelişmiş fiziklere sahip olacak. Aerodinamik kuvvetlerinin kontrolü, turbo ve fren tüm yüzeylerde ilgi gördü. Bu sebepten dolayı WRC 10 daha öncekilerden daha doğru ve yoğun sürüş hissi sunacak. Geliştirici ekip, oyun için tamamen yenilenmiş bir ses sisteminin yapıldığı doğrulandı.

WRC 10, 2021 Eylül ayında PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image