WWE 2K24’ün Çıkış Tarihi Duyuruldu

WWE 2K24'ün çıkış tarihi Cody Rhodes, Rhea Ripley ve The Undertaker gibi birçok güreşçinin bulunduğu bir fragmanla duyuruldu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Gün geçmiyor ki WWE 2K serisinden bir başka oyun görmeyelim. Visual Concepts’in geliştirdiği yapım, güreş severleri bir kez daha ringlere çağırıyor ve yeni özellikleri yepyeni güreşçilerin olduğu roster kadrolarla denemeye davet ediyor.

Nitekim, geliştirici stüdyo WWE 2K24’ün çıkış tarihiyle birlikte sahip olacak özelliklerin bazılarını da duyurdu.

WWE 2K24 ne zaman çıkış yapacak?

“Stone Cold” Steve Austin, Andre the Giant ve The Undertaker gibi efsanelerin yanı sıra güncel olarak bir hayli ünlü hale gelen Rhea Ripley ve Tribal Chief Roman Reigns gibi güreşçileri içeren yapım, 8 Mart tarihinde Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkış yapacak.

Halihazırda olan maçların yanı sıra Ambulans, Gauntlet, Casket ve Guest Referee maç modları da bu yapımda eklenecek. MyRISE, iki yeni özelleştirilebilir karakter ile hem erkek hem de kadın divizyonunda kariyer yapabileceğiniz şekilde tasarlanmış durumda bulunuyor.

Bunun dışında 2K Showcase of the Immortals modu ise Wrestlemania’da yapılan ikonik maçları yeniden oynamaya imkan verecek. MyGM ve Universe modu da çeşitli yeni özelliklerle denenebilecek olacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image