Xbox Game Pass İçin Çok Heyecanlı Şeyler Geliyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Microsoft’un Activison Blizzard’ı bünyesine katmasının ardından hala daha sular durulmadı. Bu satın alımın oyuncular tarafından en çok beklenen etkileri ise yavaştan gerçekleşmeye başladı.

Microsoft’un dev satın alımının ardından oyuncuları en çok heyecanlandıran detay acaba Activison-Blizzard bünyesinde bulunan oyunlar Xbox Game Pass servisine dahil olur mu oldu. Bu detaylar hakkında henüz resmi açıklama yapılmasa da bir takım gelişmeler yaşanmaya başladı.

Xbox ve Xbox Game Pass için “Çok Heyecan Verici” Gelişmeler Olacak

Bogoto’da yakın zamanda gerçekleşen bir etkinlikte Xbox Oyun Pazarlama Genel Müdürü Aaron Greenberg, Xbox markasıyla ilgili kullanıcılardan gelen soruları yanıtladı. Gelen sorulardan biri ise Activison-Blizzard satın alımı ardından Xbox Game Studios’un bir parçası olan Activision ve sahip olduğu oyunlar oldu.

xbox game pass activision

Greenberg, ambargolar nedeniyle çok fazla bilgi veremediğini ancak “çok heyecan verici” gelişmelerin olacağına dair vaatlerde bulundu. Greenberg; “Ambargolar nedeniyle bu konu hakkında çok fazla detay vermem mümkün değil. Ancak şunu söyleyebilirim ki Xbox ve Xbox Game Pass için çok yakında çok heyecan verici gelişmeler olacak.” açıklamasında bulundu.

Greenberg’in sözlerinden ise çıkarılabilecek en büyük sonuç Activision-Blizzard oyunlarının Xbox Game Pass’e dahil olacağı. Yine de hatırlatmakta fayda var halihazırda imzalanan anlaşmalar olduğu için bazı oyunları biraz beklemek gerekebilir.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir