Xbox Gamescom Etkinliğine Katılacağını Doğruladı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Xbox, 24 Ağustos saat 20:00’da başlayacak olan dijital Gamescom etkinliğine katılacağını onayladı. Xbox “Bazı üçüncü taraf ortaklarımızla beraber daha önce duyurulan Xbox Game Studios oyunlarımızın bazıları hakkında derinlemesine güncellemelerini sunacağız. Xbox Game Pass’e yeni gelecek oyun hakkında bilgiler paylaşacağız.”

Xbox Game Studios etkinliği, Forza Horizon 5 ve Halo Infinite gibi çıkışı yaklaşan oyunlar hakkında güncellemeler sunabilmek için değerlendirecek. Ek olarak Xbox gösteri planı 25 Ağustos’ta gerçekleşecek Gamescom: Opening Night Live’a da dikkat çekiyor. Geoff Keighley’ın ev sahipliği yaptığı gösteri sırasında bazı oyun sunumları da görebiliriz.

Xbox etkinliğine ek olarak ise Bethesda Almanya, 26 Ağustos tarihinden itibaren birkaç gün boyunca kendi canlı yayın programına ev sahipliği yapacak. Bu programı Bethesda Almanya Twitch hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Canlı etkinliklerden ziyade Xbox Avrupa’da ki hayranlarını unutmayarak dijital olarak Gamescom indirimi yapacak. İndirim Xbox ve Windows 10 PC platformlarında yer alan çeşitli oyunlarda %75’e varacak şekilde yapılacak.

Gamescom 2021 ana etkinlik günleri, Açılış Gecesi Canlı gösterimi akabinde 26-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Xbox Etkinliğini, Xbox Youtube, Twitch, Twitter ve Facebook Gaming hesaplarından takip edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir