Xbox Live Gold Ekim 2022 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine Ekim ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Microsoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Ekim ayında da üyelere özel verilecek ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı.

Xbox Live Gold Ekim 2022 Ücretsiz Oyunları ve Tanıtım Yazıları

xbox live gold
  • Windbound (1 – 31 Ekim)

Keşfedilmemiş bir adada mahsur kaldınız, hayatta kalmak için iradenizi ve becerinizi kullanmalısınız! Yasak Adalar’da inşa edebileceğiniz veya bulabileceklerinizden başka hiçbir şey olmadan gemi kazası geçiren Kara olarak oynayın. Hayatta kalmak için silahlar ve aletler yapmanız gerekecek. Diğer adalara ulaşmak için sürükleyici bir dokunsal yelken deneyiminde kullanabileceğiniz yeni bir tekne inşa etmek için zaman harcayın. Gizemlerini çözmek için her adanın gizli tarihini keşfedin. Hayatta kalma türünü tamamen yeni bir yöne taşıyan bu şaşırtıcı derecede şaşırtıcı oyunun tadını çıkarın.

  • Bomber Crew Deluxe Edition (16 Ekim – 15 Kasım)

El ilanlarını dinleyin! Sizi bu İkinci Dünya Savaşı stratejik uçuş ve bombalama oyununda son derece yüksek riskli görevleri üstlenmeniz için işe alıyoruz. Bir kez havaya kalktığınızda tehlike her yerdedir. Düşman topçularından kaçınmaya çalışırken yakıt, cephane ve hidroliği yönetmek size kalmış. Hava durumu bile sizi aşağı çekebilir. Mürettebatınızı güvende ve odaklanmış halde tutun ve eve zafer getirin.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir