Xbox Live Gold Haziran 2022 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Microsoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine Haziran ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı.

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Microsoft, Xbox için ücretli abonelik servisi olan Xbox Live Gold üyelerine her ay ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Haziran ayında da üyelere özel verilecek ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı.

Xbox Live Gold Haziran 2022

Xbox Live Gold Haziran 2022 Ücretsiz Oyunları ve Tanıtım Yazıları

Aven Colony (1 – 30 Haziran)

Yeni bir dünya ve insanlık için bir yaşam inşa edin. Aven Prime’ın garip yeni dünyasında Aven Colony’yi geliştirmek sizin işiniz. Küçük yerleşim yerlerinizin büyük şehirlere dönüşmesine yardımcı olmak için inşaat insansız hava araçlarını kullanın. Kolay olmayacak. Bu egzotik gezegen, çöller, tundralar ve dolup taşan ormanlarla dolu. Garip uzaylı yaşam formları var ve tüm gezegeni donduracak olan kış geliyor.

Keşif gezilerine öncülük ederek yeni evinizin gizemli geçmişine dalın. Mahsuller, vatandaşlar, mutluluk, su ve daha fazlası için birden fazla bindirme modunu kullanarak büyüyen nüfusu yönetin. Hayat zor ama Aven Colony’de bunu başarırsan gelecek parlak olabilir.

Project Highrise: Architect’s Edition ( 16 Haziran – 15 Temmuz)

Siz mimarsınız ve büyük metropol vizyonunuz için hazır. Kasabanın konuşması olacak ışıltılı, görkemli gökdelenler geliştirin. Ancak bir gökdelen sadece çelik ve betondan daha fazlasıdır, sakinler ve işçilerle dolu canlı bir ekosistemdir. Lojistik becerilerinizi kullanarak her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlayın.

İşletmeleri, sakinleri, turistleri, kongre müdavimlerini ve daha fazlasını cezbedin ve cezbedin. Açık sandbox oyununu keşfedin veya 29 senaryo mücadelesinde kampanya modunu fethedin. Şehir bekliyor!

Super Meat Boy (1 – 15 Haziran) Xbox 360

Sen sıradan bir et parçası değilsin. Sen Super Meat Boy’sun ve sıkıntı içindeki sevgili küçük kızı (tamamen bandajlara sarılmış) bir smokin giymiş kötülükten kurtarmak için her şeyi yapacaksın. Bu modern platform oyununda testerelerden ve iğnelerden kaçınarak mağaralardan ve duvarlardan atlayın. 300’den fazla tek oyunculu seviyede ilerlerken destansı patron dövüşleri için Cehennemin derinliklerine dalın. Çok eğlenceli!

Raskulls (16 – 30 Haziran) Xbox 360

3 bölüm ve 60’ın üzerinde seviyeyi kapsayan bir Raskulls Megaquest’e hazır olun! Her seviyeyi olabildiğince hızlı geçmek için blok kırıcı asalarınızı kullanın. Hızlı süper hız patlamaları için Boost’larınızı toplayın ve Frenzy barınızı besleyin. Çevrimiçi veya kanepede çok oyunculu oyunun keyfini çıkarın. Parlak Taşlar, galaksiler arası korsanlar ve peynirle dolu bu eğlenceli, ilginç platform oyununa dalın!

  • Xbox Live Gold ile verilen tüm ücretsiz oyunlar geriye uyumluluk sayesinde Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir.

Son olarak Xbox Live Gold mayıs ayı ücretsiz oyunlarından bazılarının süresi dolmadan almayı unutmayın. İyi oyunlar…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir