KONSOL

Xbox Live Gold Mart Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft, Mart ayından ücretli abonelik servisi Xbox Live Gold üyelerine özel vereceği ücretsiz konsol oyunlarını açıkladı.

Xbox Live Gold Mart Ayı Ücretsiz Oyunları

Xbox One İçin – Geriye uyumluluk ile Xbox Series X/S’de oynanabilir
  • Warface: Breakout (1 – 31 Mart)
  • Vicious Attack Llama Apocalypse (16 Mart – 15 Nisan)
Xbox 360 – Geriye uyumluluk ile Xbox Series X/S ve Xbox One’da oynanabilir
  • Metal Slug 3 (1 – 15 Mart)
  • Port Royale 3 (16 – 15 Mart)

Oyunların Tanıtım Yazıları

Warface: Breakout
Sıkı silahlar ve stratejik ekip işbirliği, bu taktik çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyununu tanımlar. Ani kararlar verin, geniş bir silah cephaneliği kullanın ve yarının nihai paralı askeri olmak için yüksek riskli PvP deneyiminde ustalaşın. Elit güçler1 Mart’ta Warface: Breakout’a geliyor! Yeni bir kozmetik paket, oyuna yeni bir özel bıçak, seçkin silah görünümleri, yeni destansı miğferler ve daha fazlasını ekliyor. Takım ölüm maçı oyun modunda 8 Mart – 22 Mart arasında yeni etkinliğe katılın. Etkinlikte ilerlemenizi geliştirin ve yeni özel ödüller kazanın!

Vicious Attack Llama Apocalypse
Çılgınca yukarıdan aşağıya, koltuğa bağlı co-op, ikiz çubuklu nişancı oyununa baş parmağınızı hazırlayın. Uçsuz bucaksız lama ordusu kıyametinde savaşmak için sonsuz bir makine kaynağına uzaktan pilotluk edin. 1-4 oyunculu co-op, keşfedilecek devasa, değişen bir şehir ve PC’niz de dahil olmak üzere Xbox Play Anywhere işlevselliği ile Llamanati’yi indirin ve Llamazon’un sizi kutsaması için dua edin!

Metal Slug 3
Peregrine Falcon Strike Force’tan Marco ve Tarma, General Morden’ın asi güçlerini alt etmek için geri döndü. Askerlerden dev düşman yengeçlerine kadar bir düşman saldırısında koşun, silahlanın, dilimleyin ve deve yapın. Bu efsanevi kaç ve silahlı nişancı oyununda çok çeşitli Metal Slug araçlarına pilotluk yapın, çeşitli silahları ateşleyin ve toplu imha yaratın.

Port Royale 3
Bu çalkantılı 17. Yüzyılın ve tek amaçları Yeni Dünya en güçlü adam olmaktır genç deniz kaptan. Hedefinize ulaşmak için ya bir tüccar olmayı seçin – servet, şan ve güç kazanmak için ticaret yolları geliştirin; ya da bir maceracı olun – yağmalayın, istila edin ve gemilerinizi güzel 3B deniz savaşlarında yönetin. Çok yönlü fırkateynlerden güçlü kalyonlara kadar 16 farklı gemide yelken açın ve Karayipler’de imparatorluğunuzu inşa edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu