KONSOL

Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Microsoft, ücretli abonelik servisi Xbox Live Gold için Şubat ayında verilecek ücretsiz oyunları açıkladı.

Xbox Live Gold Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

Xbox One (Geriye uyumluluk ile Xbox Series’de oynanabilir.)
  • Gears 5 (1 – 28 Şubat)
  • Resident Evil (1 – 28 Şubat)
  • Dandara: Trials of Fear Edition (16 Şubat – 15 Mart)
Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One ve Xbox Series’de oynanabilir.)
  • Lost Planet 2 (16 – 28 Şubat)
Xbox (Geriye uyumluluk ile Xbox One ve Xbox Series’de oynanabilir.)
  • Indiana Jones and the Emperor’s Tomb (1 – 15 Şubat)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gears 5
Artık Xbox Series X | S için tamamen optimize edilmiş ünlü senaryo ve çok oyunculu deneyimi yaşayın. Topyekün savaş azaldıkça, Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera’nın kendisi için gerçek tehlikeyi keşfeder.

Resident Evil
Türü tanımlayan oyundur. Bu yeniden düzenlenen versiyonda, özel kuvvetler ekibi STARS’a katılın ve Raccoon City’nin eteklerinde gizemli bir konağı araştırın. Dikkatli olun çünkü malzeme kıt ve yaşayan ölüler her yerde.

Dandara: Trials of Fear Edition
Salt dünyasındaki sırları, tehlikeleri ve bir dizi benzersiz karakteri keşfedin. Bu metroidvania tarzı platform oyununda, çöküşün eşiğindeki bir dünyaya yardım etmek için korkunun eterinden bir kadın kahraman ortaya çıkıyor. Görsel ve işitsel bir harikalar diyarını hayata geçiren çarpıcı el yapımı piksel sanatı ve orijinal film müziği kompozisyonları içerir.

Indiana Jones ve İmparatorun Mezarı
Şimdi fötrlerinizi takmanın ve Indy’nin insanoğlunun bildiği en güçlü eserlerden birini kurtarmasına yardım etmenin zamanı geldi. Destansı, tüm dünyaya yayılan bir tarzda, Ejderhanın gizemli Kalbini düşman ellerine geçmeden önce bulmak için Naziler ve Asya yeraltı dünyasını ele geçirin.

Lost Planet 2
Orijinal başlıktan 10 yıl çıkarıldıktan sonra, termal enerji için devam eden savaştan ayrı olarak parçalanmış sorunlu gezegene geri dönün. Dört oyunculu kooperatif oynayın ve pilotunuz için silah ve araç cephaneliğiyle karakterinizi özelleştirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu