Yakuza 8’den İlk Görüntüler Ortaya Çıktı

Yeni Yakuza oyunu serinin diğer oyunlarından farklı olarak Kamurochō'da değil, yepyeni bir kasabada geçecek.

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi
yakuza

Bir önceki Yakuza oyunu olan Yakuza: Like a Dragon‘da özellikle savaş sistemine (sıra tabanlı savaşa geçiş) yapılan değişikliklerden sonra bazı oyuncular Yakuza 8 için beklentileri yükseltti. Bazı oyuncular ise böyle değişikliklerin yapılmasını hiç de hoş karşılamadı ve yeni Yakuza oyununa şüpheyle yaklaşmaya başladı. Bu durumdan sonra oynanış olmasa da nihayet oyundan ilk görüntüler geldi.

Japon video oyun dergisi olan Famitsu, hem YouTuber hem de Japon MMA dövüşçüsü olan Mikuru Asakura’nın, serinin geliştirici stüdyosu Ryu Ga Gotoku’da tur yaptığı bir video yayınladığını bildirdi. Videoda Yakuza 8’den yeni görüntüler görmekteyiz ve işin ilginç tarafı ise bir önceki Yakuza oyunu Like a Dragon’dan tanıdığımız Ichiban Kasuga, Koichi Adachi ve Yu Nanba’nın bu oyunda yer alacağı oluyor. Hatta Asakura’nın kendisi de oyunda bulunacak.

Ayrıca yeni Yakuza oyunu serinin diğer oyunlarından farklı olarak Kamurochō’da değil, yepyeni bir kasabada geçeceğini de açıklandı. Ne yazık ki bunun dışında ek bilgi paylaşılmadı, ancak daha önceki açıklamalar, yeni oyunun Like a Dragon’ın birkaç yıl sonrasında geçeceği yönünde.

Yakuza 8’den ilk görüntüler:

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir