Yeni Battlefield Oyununa Ait Olduğu İddia Edilen Görseller Paylaşıldı

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Yeni çıkacak olan Battlefield oyunundan olduğu iddia edilen 2 tane görsel paylaşıldı. Görseller, uzaktan bir yayın akışı sırasında alınan düşük çözünürlüklü fotoğraflar gibi duruyor.

İlk fotoğrafta, birinci şahıs bakış açısıyla bir aracın içinden uzaya fırlatılmak üzere olan bir roketi görebiliyoruz. İkinci fotoğrafta ise, bir adaya yaklaşmakta olan fırtınayı ve havadaki birkaç helikopteri görmekteyiz. Bu fotoğraflara bakınca çıkarılabilecek en net sonuç, yeni oyunun serinin son oyunu olan Battlefield 5 gibi geçmişte değil de günümüzde veya günümüze yakın zamanlarda geçecek olması.

Tom Henderson tarafından söylenen sızıntılara göre, yakın gelecekte çıkacak olan serinin devam oyunu “günümüzden yaklaşık 10 yıl sonrasında” geçecek ve şu anda var olan veya şu anda geliştirilmekte olanlara dayanan silahlar içerecek. Oyunun adının sadece Battlefield olarak sunulacağını ve hem ABD’de hem de Rusya’da uzman bir birimi işe aldığımız bir kampanya modu içerecek. “Aynı zamanda bu oyunun hikaye modunda bir co-op deneyimi olacağı görebiliriz” diye de ekliyor Henderson.

Multiplayer tarafta ise, Henderson’ın belirttiğine göre oyunda Battle Royale modunun olmasını beklememiz gerektiğinin yanı sıra, 4 tane sınıfın bulunacağı ve bu sınıfların teçhizat toplayıp birbirini vurmaktan başka ekstra yeteneklere de sahip olacağını belirtiyor.

“Örneğin, bir İzci asker sessiz adımlara sahipken, bir saldırı askeri  daha uzun süre depar atabilir”.

Yakın zamanda yeni oyun hakkında duyurular görme ihtimalimiz var ancak onca söylentiye gelen tek yanıt Battlefield’ın resmi Twitter hesabından yapılan spagetti açıklaması oldu.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image