Yeni Battlefield Oyununun Oyun İçi Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

E3 haftasında olmamız sızıntıların gelmeyeceği anlamına gelmiyor zira Battlefield 6’nın ilk ekran görüntüleri, oyun severlere dün itibariyle kapalı bir etkinlik tarafından sızdırıldı. Bu görüntülerin, oyunun alfa sürümüne ait olduğu düşünülüyor çünkü resimlerin görüntü kalitesi oldukça düşük.

Bu salı günü ise EA, DICE ile 9 Haziran’da yapacağı E3 konferansında yeni Battlefield oyununu resmi olarak duyuracak. Battlefield 6, cross-gen konsollara (hem PS4 hem de PS5) ve PC’ye çıkışını gerçekleştirecek. Oyun, Frostbite oyun motorunun son versiyonunu kullanacak.

Call of Duty ve Battlefield hakkında yaptığı doğru paylaşımları ile bilinen Tom Henderson ise yeni oyunun gelecekteki bir yılda geçtiğini paylaştı. Henderson’a göre oyunun zaman dilimi Battlefield 4’teki olaylardan sonrasını kapsıyor ve oyuncuyu, Amerika ile Rusya’nın karşılıklı olduğu yeni bir dünya savaşının eşiğine bırakıyormuş. Yakın zamanda oyuna ait olduğu söylenen trailerı, bu haberimizden izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image