Oyun Haberleri

Yeni Bir Brothers in Arms Oyunu Yolda mı?

Gearbox CEO'su biraz sinirli gibi.

Game Maker’s Notebook podcasti sırasında Gearbox Entertainment CEO’su Randy Pitchford, yeni bir Brothers in Arms oyununun geliştirilmekte olduğunu ama Aliens: Colonial Marines’in erken açıklandığı ve kritik bir başarısızlığa dönüştüğü için şu an üzerinde çalıştıkları bu oyunu açıklamayacaklarını ifade etti.

Brothers in Arms serisi devam ediyor mu?

Pitchford’a göre Colonial Marines’in beklenildiği gibi çıkış yapamamasının sebebi oyunun çok erken açıklanması ve insanların ona göre asla gerçekleştirilemeyecek bir oyun hayal etmeye başlamasıydı. Fox ve Sega, iddiaya göre bu anlaşmadan çıkacak oyun için çok heyecanlılardı ve daha anlaşmanın mürekkebi kurumadan Sega oyunu açıklamıştı.

Brothers in Arms

Yeni bir BiA oyunu geliştirdiklerini doğrulayan Pitchford, oyun severlerin eline düşünceye kadar kimseye bir *** söylemeyeceğinin de altını çizdi.

“Gerçekten berbat çünkü bir sürü insan olduğunu biliyorum… başka bir Brothers in Arms oyunu üzerinde çalışıyoruz, ama ona sahip olana kadar bir *** söylemeyeceğim, biliyorsun. “Ve bu seriyi gerçekten seven hayranlarımız var ve eski sebepler yüzünden acı çekmek zorunda kalacaklar.”

İlk Brothers in Arms oyunu Road to Hill 30, Gearbox tarafından üretilen ilk bağımsız oyundu. Süreç içerisinde serinin her bir oyununu geliştiren Gearbox, en son 2008 yılında PC ve konsollara Brothers in Arms: Hell’s Highway’i getirmişti.

Kaynak
VGC

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu