Yeni Çıkış Yapan Spellbreak ve Diabotical Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor

Brz Konuk
Brz Konuk
7 Dk Okuma Süresi

Yeni Çıkış Yapan Spellbreak ve Diabotical Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor

Proletariat tarafından geliştirilen rol yapma oyunu Spellbreak ve The GD Studio tarafından geliştirilen çok oyunculu rekabetçi FPS oyunu Diabotical 3 Eylül tarihinde çıkış yaptı ve oynaması ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Her iki oyuna da Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Oyunların Epic Games Store sayfasına ulaşmak için;


Oyunların Tanıtım Bültenlerinden

Diabotical

Diabotical, Eggbot’ların bir gezegenden ötekine seyahat ettiği ve buldukları ilginç yerleri birbirleriyle eğlencesine savaşmak için savaş arenasına dönüştürdükleri bir evrende geçen renkli, hızlı, aksiyon dolu, eğlenceli bir birinci şahıs nişancı oyunudur!
Diabotical’ın odak noktası, oyuna başlar başlamaz keyif veren kolay oyun modlarının yanı sıra oyunun hızlı hareketine, silahlarına ve taktiklerine daha aşina oldukça oynayacağız zorlu modlar sunarak herkes için eğlenceli bir oyun olmasıdır.
Image

15’ten fazla seçilebilen oyun modu

Çok çeşitli oyun modları, dereceli takım ve tekli sıra gibi seçimlerle birlikte herkese uygun bir seçenek olduğunu umuyoruz! Eggbot tasarımlarını özelleştir, ardından arkadaşlarınla hızlı karşılaşmalara gir veya dereceli karşılaşmalarda en iyilere karşı cesaretini test et.

Aim Arena

Arena 1v1/2v2, her oyuncunun her tur başına 2 cana sahip olduğu ve tüm ekipmanlarla yeniden doğduğu kompakt arenalarda oynanan tur bazlı bir moddur ve bir tur sona erdiğinde oyuncular başka bir arenaya geçerler.

Wipeout

Wipeout, oyuncuların tüm ekipmanlarla yeniden doğdukları ve takımdan biri her ortadan kaldırıldığında yeniden doğma sürelerinin arttığı tur bazlı bir moddur. Turu kazanmak için tüm rakip takımı yok et.

MacGuffin

MacGuffin, görevinin MacGuffin’i merkezine getirerek takımının kazanması için 100 jeton toplamak ve aynı hedefe sahip olan rakiplerinin onu çalmasını engellemek olduğu tur bazlı bir moddur.

Wee-Bow Instagib

Wee-Bow Instagib; Arbalet veya Yakın Dövüş saldırılarıyla düşmanları 1 vuruşta parçaladığın, puan kazanmak için onlardan düşen Altın Paraları topladığın ve hareket etmek veya düşmanları haritanın öteki ucuna uçurmak için Devirme Weeball’unu kullandığın bir 5’e 5 moddur.

Silahlar ve Weeball’lar (oleeeeeey!)

Diabotical, farklı durumlara uyum sağlayan ve ustalaşmak için farklı beceriler gerektiren çeşitli silahlar içerir. Tüm modlarda Weeball’lar bulunur! Devirme, Sis, Yavaşlatma ve Şifa gibi yararlı özelliklere donatılmış kişiliklere sahip çok sayıda küçük el bombası.

Harita Editörü

Toplulukla birlikte çalışmaya devam etmek için Diabotical’a harita editörü ve hud editöründen özel lobilerle özelleştirilebilen fiziksel unsurlara kadar çok sayıda yaratıcı özellik ekledik. Geliştirici ekibimizin kullandığı editörün aynısı olan oyun içi harita editörünü kullanarak kendi haritalarını oluştur. Sıradaki popüler harita yalnızca bir yumurta bloğu uzaklıkta olabilir.
Image

Özelleştirme

Eggbot özelleştirmesinin temeli, şu anda kullanıma hazır 200’den fazla Çıkartmayı Eggbot’una yapıştırarak onu benzersiz duruma getirmeye dayanıyor. Eggshell’ler, Spikerler, Müzik seçenekleri, Ayakkabılar, Silah kaplamaları, Silah eklentileri, İfadeler, Spreyler ve daha fazlası gibi diğer özelleştirme seçenekleri parmaklarının ucunda.
  • Diesel%2Fproductv2%2Fdiabotical%2Fhome%2FEGS Diabotical TheGDStudio G1A 01 1920x1080 bd0240c45c5a6da1088d478a90aac3dbdabdf5f8

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7+ (64 bit)

İşletim Sistemi

Windows 10 (64 bit)

İşlemci

Core i3 2.4 GHz

İşlemci

Core i5 2.8 GHz

Bellek

6 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GT 640

Ekran Kartı

Nvidia GeForce GTX 970

DirectX Sürümü

DirectX 11

DirectX Sürümü

DirectX 12

Depolama

15 GB

Depolama

15 GB

Diğer

SSE 4.1 talimatlarını destekleyen bir işlemci gerekir

Diğer

SSE 4.1 talimatlarını destekleyen bir işlemci gerekir

Desteklenen Diller:
  • İngilizce

Spellbreak

En Güçlü Savaş Büyücüsü ol!

Spellbreak, içindeki savaş büyücüsünü serbest bırakacağın, çok oyunculu aksiyon-büyü yapma oyunudur. Elementlerle büyü yapmada kendi oyun tarzınla ustalaş ve güçlü büyü kombinasyonları kullanarak Hollow Lands’deki diğer oyunculara karşı üstünlük kur.

Spellbreak’te içindeki savaş büyücüsünü serbest bırak.

Büyünün yasaklanması ve Vowkeeper’ların sıkı kontrolü altına alınması karşısında direnmek ve sana ait olanı geri almak senin elinde. Eldivenlerinin saf gücünü kullan ve elementlerin akıl almaz kuvvetinden faydalan. Yüzen adalarda ve imkânsız arazilerde şiddetli savaşlara girerek içindeki Breaker’ı serbest bırak.

KENDİ SAVAŞ BÜYÜCÜNÜ OLUŞTUR

Bir sınıf seç: Frostborn, Conduit, Pyromancer, Toxicologist, Stoneshaper veya Tempest. Her biri güçlendikçe yeteneklerle özelleştirebileceğin farklı oyun tarzlarına sahip. Hangisinde ustalaşacaksın?

ELEMENTLERİ BİRLEŞTİR

Kudretli bir savaş büyücüsü yalnızca bir yetenekle sınırlı değildir. İki güçlü büyü eldivenine sahip ol ve yıkıcı büyü kombinasyonlarını birleştirerek şiddetli tornadolar, elektrikli gaz bulutları ve daha fazlasıyla savaş alanını kontrol et!

RAKİPLERİNİ ALT ET

Rakiplerini alt etmek için haritayı keşfet ve taktiksel avantajları bul. Büyülü rünler ve oyunun gidişatını değiştiren ekipmanlar içeren gizli sandıkları keşfet. Bu eşyalar sana uçma, ışınlanma, zamanı kontrol etme ve görünmez olma gibi birçok yetenek veriyor.

SÜREKLİ GELİŞEN BİR DÜNYAYA ADIM AT

Hollow Lands’in parçalanmış savaş alanı, büyük Primdal dünyasındaki serüveninin yalnızca başlangıcı. Yeni bölüm güncellemeleriyle birlikte bu müthiş yerin ve insanlarının arka planındaki derin ve zengin hikâye ortaya çıkacak.

HOLLOW LANDS’DE SAVAŞ

Güçlü savaş büyücülerinden oluşan bir grup kur ve bu eşsiz battle royale’de zafere ulaşmak için diğer oyuncuları yen! Gelecek güncellemelerde heyecan verici yeni oyun modları açılacak.
İçindeki savaş büyücüsünü serbest bırakmak için gereken gücü, yeteneği ve kurnazlığı ortaya çıkarabilecek misin?
  • egs spellbreak proletariatinc g2 00 1920x1080 835764442
  • egs spellbreak proletariatinc g2 01 1920x1080 835762966
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

64-bit Windows 10

İşletim Sistemi

64-bit Windows 10

İşlemci

Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz (4 CPUs)

İşlemci

Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz (4 CPUs)

Bellek

8 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GT 640/Radeon R7 GPU

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GT 640/Radeon R7 GPU

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, İspanyolca
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir