Yeni GTA Online Güncellemesinden Detaylar Sızdı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geçen sene GTA Online için çıkış yapması planlanan güncellemeyi (Cops and Crooks) bir çoğunuz duymamış olabilir. Polislere odaklanan bu güncelleme, George Floyd olayları yüzünden ertelendi veya iptal edildi. Ama görünen o ki, Rockstar Games içerikte değişiklik yaparak (GTA 3’te olduğu gibi) güncellemeyi yayınlamayı planlıyor.

Dave Jackson adlı bir aktör yeni GTA oyununda (GTA Online: Expanded and Enhanced’ı kastediyor olabilir) Captain McClane karakterini oynayacağını iddia ediyor. Jackson, McClane karakterinin bir emniyet amiri olduğunu söylüyor. Oyun sektöründe doğru çıkan sızıntıları ile tanınan Tom Henderson ise Dave Jackson’a ulaştı ve bunun GTA Online için olduğunu sandığını söyledi.

Lakin tüm bu olayların ardından, Rockstar topluluğunda ün kazanmış, sektörün içerisinden olan Yan2295 bunu söylentiyi yalanladı. Yan, hiç kimsenin böyle bir şeyi paylaşarak legal problemi üzerine almayacağını ve sözleşmeyi riske atmayacağını söylüyor.

Hatta Rockstar gibi bir firmada bu çok daha zor. Hatırlıyorsanız, Red Dead Redemption 2’nin ana karakterini oynayan aktör Roger Clark bile ne üzerinde çalıştığını bilmiyordu.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image