KONSOLPC

Yeni Hayatta Kalma Oyunu GROUNDED’dan İlk Başarı

Yeni Hayatta Kalma Oyunu GROUNDED’dan İlk Başarı

Oyun Direktörü Adam Brennecke’yegöre, Obsidian Entertainment’ın yeni piyasaya sürülen yeni hayatta kalma oyunu Grounded, ilk 48 saat içinde bir milyondan fazla oyuncu başarısını ulaştı. Tabi size şunuda söyleyelim bu oyun  aynı zamanda Microsoft’un Xbox Game Pass hizmetinde mevcut olmasına rağmen, erken erişim oyunlarda Steam’de en çok satan oyunlarda zirveye oturdu. Brennecke, Youtube’daki listelenmemiş bir videoda Grounded’in ilk oyuncu kilometre taşının duyurusunu yaptı. Dilerseniz buradan oyunun gameplay videosuna ulaşabilirsiniz.

Brennecke, yayınladığı videoda” Bir milyondan fazla oyuncu arka bahçeyi kontrol etti. Ve bu başarı bizi uçurdu, takım olarak çok mutluyuz ve aldığımız tüm desteklerede çok sevindik.”

 

 

Gelecek güncellemelerle ilgili olarak Brennecke, oyunun aylık olarak güncelleneceğini açıkladı. “İlk aylık güncellememiz 27 Ağustos için planlanıyoruz, bu yüzden bu güncelleme hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.” dedi. Eğer oyunla ilgili birkaç şey söylemek gerekirse; Grounded,standart ücretli bir hayatta kalma oyunudur, ancak genel olarak bu oyunun türlerindeki gibi  vahşi doğada sıkışıp kalmış bir yetişkin yerine, bir karınca boyutuna küçültülmüş bir çocuksunuz. Christopher Livingston bir yazısında: “Sadece dünyada var olan değil, aynı zamanda çok küçük olduğunuz için yeni bir öneme sahip olan günlük nesneler hakkında harika şeyler var. Atılan ve boş bir soda tenekesi bulmak sadece görsel bir hile değildir. Siz içinde bir taban inşa edebilir hatta onun koruyucu alüminyum duvarlarında yaşayabilirsiniz.”diyerek yazında bahsetmişti.

Grounded’i PC platformu için Steam’drn 179₺ (30$) karşılığında satın alıp oynayabilirsizin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu