Yeni Joker Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

İlk filmi ile çok ses getiren Joker'in 2. filmi olan Joker: Folie a Deux'un vizyon tarihi belli oldu!

Meriç Topal
Meriç Topal
1 Dk Okuma Süresi
joker

Uzun zamandır çok da başarılı film çıkaramayan ve başarılı bir film politikası izleyemeyen Warner Bros‘un son zamanlardaki en başarılı yapımlarından Joker, 2. filmi ile geri dönecek. Geçtiğimiz aylarda duyurulan Joker: Folie a Deux 4 Ekim 2024‘te vizyona girecek.

2019 yılında vizyona giren Joker filmi 96,2 milyon dolar gibi inanılmaz bir gişe ile açılış yapmıştı. Film, dünya çapında 1,07 milyar dolar ile en yüksek gişe yapan R Rated film olarak tarihe geçti ve ayrıca 2 tane de Oscar Ödülü kazandı. Ödüllerden birisini performansı ile büyük alkış toplayan Joaquin Phoenix için En iyi Erkek Oyuncu, diğerini ise filmin müzikleri ile herkesin çalma listlerini dolduran Hildur Guanadottir, Orijinal Film Müziği Ödüllerini kazandı. Adaylıklar olarak ise En İyi Yönetmen ve En İyi Film de dahil olmak üzere toplamda 11 ödüle aday gösterildi.

51313792 1581308471.178 3YPe6a n
Joaquin Oscar

Joker: Folie a Deux filminin hazırlıklarına ve çekimlerine Aralık ayında başlanılması bekleniyor fakat yapımcı Warner Bros. olduğu için her an bir ertelenme haberi gelebilir. Tıpkı 2014 yılında vizyona girmesi planlanıp 2023 yılına kadar ertelenen The Flash filmi gibi.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir