Yeni Kahraman Kara Şövalye Ataraxia Shadow Arena’ya Geliyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Pearl Abyss, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena’nın yeni kahramanı Ataraxia’nın çıkış tarihini duyurdu. Oyuncular artık güçlü Kara Şövalye’yi deneyimleyebilecek ve özel etkinliklerle ödüller kazanmaya başlayabilecek.

Kamasylve’nin Muhafızı Ataraxia, Kamasylve’yi korumak için karanlığa karşı savaşarak güçlenen bir Atakçı olarak Shadow Arena evrenine katılacak. Savaş alanında, Kriegsmesser’ı ana silahı olarak kullanan bu yeni kahraman, oyuncuların rakiplerine hızla yaklaşması ve güçlü saldırılar gerçekleştirmesini sağlayacak. Ayrıca özel becerilerini kullanarak saldırılardan kaçabilecek ve düşmanlarını engelleyebilecek.

bg introduce game v2

Kara Şövalye’nin Benzersiz Becerileri ile Tanışın

Bu yeni kahraman, düşmanlarını takip edebilen ve saldıran 5 büyülü kılıç kullanabildiği Yozlaşma Dikenleri dahil olmak üzere 4 benzersiz beceriye sahip olacak. Oluşturduğu gül duvarı içinde bulunan takım arkadaşlarının canını yenilerken, düşmanlarına büyük hasar verebileceği Gül Bahçesi becerisi ise bir başka güçlü becerisi olacak.

Ataraxia’nın gelişini kutlamak için düzenlenen özel bir oyun içi etkinlik de oyuna dahil olacak. 1 Nisan tarihine kadar oyuna giriş yapan oyuncular, özel bir yeni Dış Görünüm olan “Rosa Cassius” kazanma şansı yakalayacak. Bu değerli ödül, etkinlik süresi boyunca en az 7 gün oturum açan herkese verilecek.

79a89dea1d520210318062137695

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir