Yeni Korku Oyunu The Medium’dan Yeni Hikaye Fragman

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Yeni Korku Oyunu The Medium’dan Yeni Hikaye Fragman

Geliştirici ekip olan Bloober, daha önce duyurusunu yaptıkları the Medium oyunu için yeni bir hikaye fragmanı yayınladı.

The Medium’a ait aşağıdaki fragmanı izlediğinizde farkedeceksiniz ki oyunda Troy Baker tarafından seslendirilen ana düşmanımız olan Maw’ın karanlık kökenlerine göz atabilirsiniz. Dahası, fragman bizlere terk edilmiş Niwa Hotel’de yaşayan gizemli, maskeli bir kıza da daha yakından tanımamızı sağlıyor.

Oyunun konusuyla ilgilide ufak bir aydınlatma yapalım. Oyuncular sadece bir Medium’un (oyunundaki karakterimizin) çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedecekler. Aynı zamanda gerçek dünyayı ve ruhlar alemini de keşfedip, her iki dünyayı da kapsayan bulmacaları çözecek, derin ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarmak için psişik yeteneklerini kullanacaklar. Bütün bunlara ek olarak, açıklanamayan bir trajediden doğan bir canavar, yani Maw ile karşılaşacak ve hayatta kalma mücadelesi verecekler.

Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen oyun zamanda Ray Tracing yani Işın izleme teknolojisine de sahip olucak. Oyunun bu yıl içerisinde hem Xbox Series X/S ve PC için çıkışını gerçekleştirmesi planlanıyor.

Dilerseniz oyunun sistem gereksinimlerine de bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir