Yeni Need For Speed Oyunun Haritası ve Oyun İçi Görüntüleri Sızdırıldı

Reddit kullancısı, yeni Need For Speed oyunun haritasını, kullanıcı arayüzünü ve düşük kaliteli ekran görüntüsünü sızdırdı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasında gönüllere taht kurmayı başaran sayılı oyun serilerinden Need For Speed her ne kadar son oyunları ile çokça eleştirilse de yeri hep ayrıdır. Serinin yeni oyununun ise bu sene çıkış yapacağı biliniyor. Ancak henüz konu ile ilgili EA tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

Yeni Need For Speed oyunu, NFS: Most Wanted’ı (2012) yapan Criterion Games ve F1, Dirt ve GRID oyunlar ile tanınan Codemasters’ın yan stüdyosu Codemasters Cheshire tarafından ortak şekilde geliştirildiğini biliyoruz. Belki oyun hakkında bildiğimiz tek somut bilgi bu diyebiliriz.

need for speed

Oyun resmi olarak duyurulmamış olsa da doğru çıkan sızıntıları ile tanınan Tom Henderson ve gazeteci Jeff Grubb sayesinde potansiyel birçok bilgiye ulaştık. Şimdiye dek sızndırılan bilgilerden en dikkat çekenleri oyunun Chicago’nun kurgusal versiyonu olacak Lake Shore City’de geçeceği ve anime öğeleri içereceğiydi. Ancak artık oyunun nasıl görüneceği hakkında bir takım görüntüye sahibiz.

Yeni Need For Speed Oyunun Haritası Sızdırıldı

Bu yıl çıkacağı bilinen yeni Need For Speed oyunu hakkında son zamanlarda birçok yeni bilgi sızdı. Ancak bu defa oyun sızdırılan bilgiler oldukça farklı bir isimden geldi. Max_Lazy_10 isimli Reddit kullanıcısı, serinin en yeni oyununda yer alacak olan haritayı, Kullanıcı Arayüzünü ve bazı düşük kaliteli ekran görüntülerini sızdırdı. Evet sızdırılan ekran görüntüleri oldukça bulanık.

Reddit kullancısı, paylaştığı bir diğer gönderide haritanın sözde Need for Speed ​​2022’nin Chicago’nun kurgusal versiyonu olacak Lake Shore City’de geçeceği söylenen şehire ait olduğunu iddia etti. Haritaya bakıldığında oyunun bizlere oldukça büyük bir açık dünya sunacağı görülüyor.

Ayrıca detaylı bir biçimde haritaya ve kullanıcı arayüzünde bakıldığında 2019 yılında piyasaya çıkan ve Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed: Heat’e tasarım açısından oldukça benzediği anlaşılıyor.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir