Yeni Need for Speed Oyununda Motosikletler Olabilir

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Yeni Need for Speed Oyununda Motosikletler Olabilir

Son yıllarda popülerliği oldukça düşse de, tahtını başka yarış oyunlarına kaptırsa da hayranları hala yeni bir Need for Speed oyununu heyecanla bekliyor. Serinin yeni oyunu hakkında tek bildiğimiz ise Criterion’un üzerinde çalıştığıydı.

Ama yakın bir zamanda aktör Axel Nu, Instagram’da Need for Speed’in yeni projesi için bir motion capture sekansı gerçekleştirmek üzere seçildiğini açıkladı.

Motion capture’dan bir fotoğraf paylaşan oyuncu, Electronic Arts ile çalışmaktan zevk aldığından ve motion capture bölümünün sürücüler, karakterler ve motosikletçiler için kaydedildiğinden bahsetti.

View this post on Instagram

A little while ago I got the opportunity to do something I’ve always wanted to do. Some of you may remember me being at EA. I can finally say what it was. I was chosen to do Motion Capture for the new Need for Speed video game by Electronic Arts. It involved performing actions and movements for the male characters throughout the game such as racers, drivers, motor cyclists and civilians. They even wanted to use my dance for the player avatars. One of my childhood dreams realized and also one of the best days ever. Dancing + Video Games = Perfect. Thank you for having us @frankatz_ @centroid3d @electronicarts @ea @needforspeed Grateful for the opportunity merci beaucoup @samantha_schnitzler #centroidmotioncapture #mocap #mocapdancing #motioncapture #needforspeed #needforspeedheat #ea #electronicarts #actor #dancer #model #bboy #picoftheday #photooftheday #videogames #videogame #gaming #gamer #gamergirl #gamerguy #game #games #pic #photo #london #uk #bts #nyc #asian #paris

A post shared by Axel Nu (@theaxelnu) on

Firmanın daha önceki oyunu Burnout Paradise’da da motor sürüşleri olduğu için bu konuda tecrübeliler.  Yani yeni Need for Speed oyununda sürülebilir motosikletler oldukça olası bir seçenek.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir