KONSOL

Yeni Nintendo Switch OLED Modeli Çıkış Tarihiyle Birlikte Duyuruldu

Sonunda Beklenen Yeni Model Resmi Bir Şekilde Duyuruldu.

Yeni Switch Modeli Nintendo Switch OLED duyuruldu. Duyuruda yeni modelin geniş ayarlanabilir bir Stand, kablolu LAN bağlantı noktasına sahip bir yuva ve 64 GB depolama alanına sahip olacağı açıklandı.

Konsol 8 Ekim’de 350 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek ve sizlere Nintendo Switch’teki birçok oyuna ev sahipliği yapan kitaplığındaki oyunları nasıl oynamak istediğiniz konusunda bir başka seçenek sunacak.

Yeni model OLED, Nintendo Switch konsoluna benzer boyutlara sahip olacak, fakat canlı ve yüksek kontrasta sahip daha büyük, 7 inçlik OLED ekranı bulunacak. Bunun yanı sıra masa üstü Modu için geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrimiçi oyun için kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bir yuvaya sahip olacak.

Ayrıca 64 GB dahili depolamaya ve bununla birlikte elde ve masaüstünde oyun için gelişmiş sese sahip yerleşik bir hoparlöre sahip olacak. Normal Switch modelinde olduğu gibi OLED modeli de sizlerin çok oyunculu bir eğlence için TV’de oynamanıza ve ayrılabilir Joy-Con kumandalarını 2 kişi paylaşmanıza olanak tanıyacak. Yeni Nintendo oyunlarını ve Switch OLED Modelini heyecanla bekliyoruz, takip ediyoruz.

Aşağıda Nintendo Switch OLED için yayınlanan duyuru fragmanını bulabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu