Nvidia’ya Göre Birçok Yeni Playstation Oyunu PC’ye Geliyor Olabilir

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun servisi Geforce Now, PC’ye gelecek olan bir sonraki Playsation özel oyunlarını sızdırmış olabilir. Geforce Now veritabanına göre God of War, Gran Turismo 7, Ghost of Tsushima, Demon’s Souls Remake, Returnal, Horizon Forbidden West ve Ratchet & Clank PC’ye geliyor.

Bu sızıntıyı ilginç kılan detay ise, GFN veritabanında Uncherted Collection için doğru isimlendirme yapılmış olması. Yani bu durum da demek oluyor ki şimdiye kadar çıkan sızıntıların en güçlüsü karşımızda duruyor. Geforce Now’a göre PC platformuna gelecek olan en yeni Playstation özel oyunlarını aşağıda görebilirsiniz.

gfn ps

Geforce Now sızıntısı, Playstation özel oyunları ile sınırlı kalmayarak bir çok oyunun söylentilerini de doğruluyor. Bu oyunlar arasında GTA Trilogy Remastered ve Final Fantasy Remake‘in de PC’ye gelebileceğini görebiliyoruz.

Son olarak, tabi ki bu bir sızıntı ve gerçeğe dönüşmeme ihtimali de var. Bu oyunlar PC’ye kesin olarak gelecek diyemiyoruz ama sızıntının kaynağı Nvidia olduğundan daha güvenilir olduğunu söyleyebilir.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir