Yeni The Witcher’ın Ön Geliştirme Süreci Başladı

CD Projekt, oyuncular tarafından merakla beklenen yeni The Witcher oyunu için tüm araştırma aşamasının bittiğini açıkladı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

CD Projekt geçtiğimiz aylarda The Witcher serisinin yeni oyununu hiç beklemediğimiz bir anda duyurmuştu. Gün geçtikçe bu oyun hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. İlk olarak paylaşılan madalyon hakkında yeni bilgiler paylaşan geliştirici ekip bugün oyunun geliştirilme sürecine ilk defa değindi.

CD Projkt RED paylaştığı bir blog gönderisinde, 2022 yılının ilk çeyreği hakkında bir takım yeni bilgiler paylaştı. Paylaşılan bilgilerin büyük çoğunluğunu oldukça sıkıcı ekonomik bilgiler oluştursa da oldukça dikkat çekici bir bilgi bulunuyor. Geliştirici yeni The Witcher oyunu hakkında ki tüm araştırmayı bitirdiğini açıkladı.

Yeni The Witcher Oyunun Geliştirilme Sürecine Başlandı

the witcher 3 Steam’de En Çok Satan Oyunlar

Bu bilgilere ek olarak paylaşılan geliştirici günlüğü tadındaki videoda blog gönderisinde paylaşılan bilgilere ek bilgiler açıklandı. CD Projekt Red yöneticisi Piotr Nielubowicz, The Witcher serisinin yeni oyunun ön geliştirme aşamasına başlandığını duyurdu.

Tarihimizi bu kadar şekillendiren evreni yeniden ziyaret etmeye çok hevesliyiz. Yeni Witcher destanındaki ilk oyun için araştırma aşamasını yakın zamanda tamamladık, bu da bundan sonra daha fazla geliştirme harcamalarının bilançomuzda aktifleştirileceği anlamına geliyor.

CD Project CEO’su Adam Kiciński

Oyunun geliştirme aşamasına daha yeni başlandığı göz önüne alındığında, oyunun yıllar sonra bizlerin karşısına çıkacağı aşikar. Umarız ki Polonyalı geliştirici Cyberpunk 2077‘de yaptığı hataları tekrarlamaz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir