Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, 3 Ayda 30 Milyon İndirmeye Ulaşarak Yeni Bir Rekor Kırdı

1000 hediye Mücevher bonusu ve yeni Yasaklı & Sınırlı listeler geliyor.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün itibarıyla Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘in dünya çapında 30 milyondan fazla indirmeyi aştığını duyurdu.

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) en kapsamlı dijital versiyonu olan Yu-Gi-Oh MASTER DUEL, bu yılın ocak ayında piyasaya sürülmesinden sadece üç ay sonra önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Şirket ayrıca oyuna gelecek Forbidden & Limited list (Yasaklı & Sınırlı listeler) özelliğinin de yolda olduğunu duyurdu.

Çeşitli oyun içi satın alım seçenekleri sunan Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ı PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU Hakkında

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) 25 milyardan fazla kart satışı gerçekleştirmiş dünyanın 1 numaralı koleksiyon kart oyunudur. Oyuncuları, İnşa (Structure) Desteleri ve Destek (Booster) Paketlerinden oluşturdukları bireysel kart desteleriyle bir strateji oyununda karşı karşıya getirir. İki oyuncu güçlü canavarlar, büyüler ve şaşırtıcı tuzakları temsil eden kartlarla bir Düelloda kapışırlar. İyi hazırlanmış Destelere, güçlü yaratıklara, sağlam bir stratejiye ve bir tutam da şansa sahip olan Düellocular Yu-Gi-Oh! TCG’nin şampiyonlarıdır. Konami Digital Entertainment, B.V. Avrupa ve Okyanusya’da Yu-Gi-Oh! TCG’nin yegâne imtiyaz sahibidir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir