Yüzlerce Oyunun Demosunu Deneyebileceğimiz Steam Next Fest Tarihi Belli Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Yakın zamanda Steam, Steam Demo Festivali’nin ismini değiştirmiş ve yola “Next Fest” olarak devam etme kararı almıştı. 16 Haziran tarihinde ise yine onlarca türdeki yüzlerce oyunu, Steam Next Fest’te oynama şansı elde edeceğiz. Etkinlik, 16 Haziran TSİ ile 20.00’dan 22 Haziran tarihine kadar Steam’de olacak.

Next Fest bizlere, geliştirilme aşamasında olan yüzlerce oyunun demosunu oynama imkanı sunacak. Bu oyunlar arasında aksiyon, strateji, RPG, platform ve hatta VR türlerinden bile yapımlar bulabileceğiz. Steam’in YouTube sayfasında ise Next Fest’e yönelik birkaç video ile bugünden hangi oyunları oynayabileceğinizi not edebilirsiniz.

RPG türü severler sıra tabanlı strateji oyunu Lost Eidolons’a, arcade mücadeleler isteyenler Super Magbot’a veya yavaş bir aksiyon keşif deneyimi arayanlar Sable’a bakabilirler. Elbette liste oldukça uzayacak ama MisteRNOOB, yine bu festivale kayıtsız kalmayacak.

Steam Next Fest’in resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image