WWE 2K Serisine Rakip, AEW Fight Forever İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Henüz erken erişimde olan AEW Fight Forever, Yuke's'un hazırladığı yepyeni bir oyun motoru kullanılıyor.

Ali Arda Tik
Ali Arda Tik
2 Dk Okuma Süresi
AEW: Fight Forever

Uzun zamandır piyasada bulunan ve kalitesinin yanında rakipsizlik dolayısıyla üstüne tanınmayan güreş oyunu WWE 2K serisi belki de son rahat günlerini yaşıyor. Tıpkı FIFA gibi ikonikleşmiş olan ve neredeyse her sene çıkış yapan WWE yapımları, güreş camiasında olduğu gibi artık başka bir markaya karşı mücadele edecek.

Nitekim güreş camiasında yerini alan AEW’nin kendi geliştirdiği oyunu AEW Fight Forever için yeni bir oynanış videosu Gamescom etkinliği sırasında yayınlandı.

AEW Fight Forever oynanış videosu neler gösteriyor?

Kenny Omega ve Adam Cole’un ringde olduğu bu oynanış videosunda, oyunun son hali hakkında kafamızda ufak bir taslak oluşuyor. Klasik maçları göze hoş gelen bitirici kombolarla süsleyebileceğimiz yapımda nostaljik bir oynanış bizi karşılayacak.

Fight Forever’da arcade tabanlı mücadeleler yanında bitirici mekanikler de oyunda yer alacak. Elbette güreş severlerin olmazsa olmaz maç tipleri de olacak: Single, Tag-Team, 3-Way, 4-Way, Ladder, Casino Battle Royale, Falls Count Anywhere, Unsanctioned Lights Out ve Exploding Barbed Wire Death gibi maçlar yer alacak.

Öte yandan co-op oynanış bulunacak ve kırktan fazla silah ve birçok kişiselleştirme seçeneği de oyunda yer alacak.

PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak AEW: Fight Forever’ın henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

KAYNAKLAR:DSO Gaming
Bu makaleyi paylaş
misteRNOOB'u hayatına rutin edenlerden sadece biri...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir