Age Of Empires 2 ve 3 Definitive Edition İçin Yeni Genişleme Paketleri Geliyor

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Strateji türünün popüler oyun serisi Age Of Empires serisinde yakın zamanda yayınlanmış olan Age Of Empires 2 Definitive Edition ve Age Of Empires 3 Definitive Edition’a Microsoft’un ve Relic’in duyurularına göre yeni güncellemeler gelecek.

Relic’in belirttiğine göre, Dawn of Dukes isimli bir genişleme paketi Age Of Empires 2 Definitive Edition için bu yaz gelecek. Bu güncellemeyle birlikte yeni etkinlikler, kampanyalar ve çok daha fazlasıyla beraber Doğu Avrupa toprakları oyuncuları bekliyor olacak. Yılın ilerleyen günlerinde ise co-op bir şekilde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz tarihsel savaşlara sahne olacak özenle seçilmiş yeni görevler eklenecek.

Age Of Empires 3 Definitive Edition ise 13 Nisan’da ücretsiz bir güncelleme alacak. Yeni bir kaşif ve bir yaşlanma teknisyeninin yanında dokuz adet yeni askeri birimler ABD uygarlığı da oyuna bu güncelleme ile eklenecek.

Bunun yanında bir ana şehir de oyunda yerini almış olacak. Güncelleme 50 Eyalet Mücadelesini tamamlayanlar için kısa süreliğine ücretsiz olacak. Yapmanız gereken ise her gün 3 görev yapıp son görevi de tamamladıktan sonra sivilin kilidini açmak. Eğer bunu yapmazsanız alternatif olarak ABD Uygarlığını doğrudan Steam veya Microsoft Store’dan 5 Dolar gibi ya da yaşadığınız ülkedeki bölgesel karşılığı kadar para ödeyerek alabilirsiniz. Afrika sivilleri ise yakında açıklanacak tarihteki bir güncelleme ile gelecek.

Ayrıca bu canlı yayın etkinliğinde Age of Empires IV için çıkış tarihi de açıklandı ve oyunlar ilgili bir çok bilgi paylaşıldı. Dilerseniz o haberimize de bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image