Age of Empires IV İçin İki Yeni Fragman Yayınlandı

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Age of Empires IV, RTS serisinin en önemli temsilcisi olarak 2019’da duyurulmuş olmakla birlikte geliştiriciler oyunun 28 Ekim 2021’de çıkacağını da açıklamışlardı. Age of Empires IV için çıkış tarihinin açıklanmasından bu yana hakkında pek çok yeni fragman yayınlanmıştı ki bunlara geçtiğimiz günlerde iki adet yeni fragman daha eklendi. Yayınlanan iki fragmanın içeriği şu şekilde:

Abbasi Halifeliği Fragmanı

İlk yayınlanan fragman ile 750-1258 tarihleri arasına hüküm sürmüş olan Abbasilere ait bir fragman. Fragmanda Abbasilerin özel binası olan “Bilgelik Evi’ni” ve onun inşaat animasyonunu görüyoruz. Daha sonra ise oyunda Abbasilere özel olarak eklenmiş develi birlikleri ve onların savaş formasyonlarını görebiliyoruz.

Deniz Savaşı Fragmanı

Yayınlanan ikinci fragmanda ise deniz savaşlarını görüyoruz. Ayrıca fragmanda deniz savaşı animasyonları hakkında da bilgi sahip oluyoruz lakin animasyonlardan daha da önemlisi oyundaki gemilere dair bilgi sahip olmamızdır. Video da 6 farklı gemi çeşidi görüyoruz bu da şimdiden 6 farklı geminin oyunda olacağını belirtiyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir