Age of Mythology Retold Duyuruldu

Age of Empires'ın 25. yıldönümü yayınında Age of Mythology Retold duyuruldu.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Age of tutkunları Age of Empires’ın 25. yıldönümü yayını izlemiştir elbet. Yine de ola ki kaçıran olmuşsa diye haberini bizden duyun istedik. Age of Mythology’nin Remastered hali Retold olarak adlandırılarak karşımıza çıkacak. Microsoft’a ait Word’s Edge duyurdu.

Age of Mythology Retold spin off’u olduğu seri Age of Empires’ın aksine tarihi olayları değil Yunan, Mısır ve İskandinav efsanelerini konu almakta. Fragmanda da Zeus heykeli başta olmak üzere bu efsanelere konu olan kişilere ve mekanlara yer verilmekte. Yenilenecek olan bu yapım güzel mi güzel grafikler, yenilenmiş bir oynanış ve dahasını sunacak. Ayrıca yapılan bir açıklama mouse ve klavyeye sadık kişileri oldukça mutlu etmeli.

Mouse ve Klavyeye sadık kullanıcılar, bu girdilerin konsol versiyonunda desteklendiğinden eminiz

Emma Briddle’ın yazısı

Age of Mythology Duyuru Fragmanı:

Bu yenilenen yapım haricinde mobil oyun hakkında yeni bilgiler, Age of Empires II: Definitive Edition ve Age of Empires IV‘ün de Xbox konsollarına çıkış gerçekleştireceği 25. yıldönümü etkinliği kapsamında duyuruldu. Bunlar ile ilgili bir başka açıklama ise oyuncuları mutlu edecek cinsten. Arkadaşlarınız ile daha rahat oynayabilmeniz için opsiyonel bir crossplay de eklenmiş bulunmakta. İlaveten yapımların Xbox Gaming Cloud‘a çıkış yapması imparatorluğunuz ister evde ister dışarıda inşa etmenize imkan sağlıyor.

Age Of Empires 25. Yıldönümü Etkinliği:

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir