Annapurna’dan Kedi Oyunu Stray’den Sonra Dinozor Temalı Yeni Oyun, The Lost Wild

Yayıncılığını Annapurna'nın üstlendiği hayatta kalma korku oyunu The Lost Wild'ın 2024 yılında PC için çıkış yapması planlanıyor.

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
3 Dk Okuma Süresi
The Lost Wild 1

Son dönemde çokça adından söz ettiren Stray‘in yayıncısı olan Annapurna Interactive’in, yine yayıncılığını üstleneceği başka bir oyun olan The Lost Wild duyuruldu. Yapım, Great Ape Games isminde çok da bilindik olmayan bir stüdyo tarafından geliştiriliyor.

Yayınlanan bir fragmanla birlikte duyurusu yapılan oyun, 2024 yılında PC’de sadece Steam platformu üzerinden çıkış yapacak. Birinci şahıs bakış açısıyla deneyimleyeceğimiz oyun, fragmandan anladığımız kadarıyla bir askeri üs ve doğa arasında gidip gelmemizi sağlayarak bize o korkuyla birlikte gergin anlar yaşatacak gibi duruyor.

The Lost Wild Tanıtım Bülteni

The Lost Wild, doğanın en görkemli canavarlara hayranlığı ve onların dehşetini yakalayan, sürükleyici ve sinematik bir dinozor oyunudur. Canavar gibi değil, vahşi hayvanlar gibi davranan dinozorlarla karşı karşıya gel.

Besin zincirinin tam ortasında olduğun tarih öncesi bir vahşi yaşamı keşfet. Dikkat çekme, tetikte ol ve kaçın. Tüm çareler tükendiğinde, öldürücü olmayan silahlar kullanarak koş veya gözdağı vermeye çalışarak yoğun bir kovalamaca tarzı oyun deneyimle.

KEŞFET

Tarih öncesi yaşamla dolu yemyeşil bir vahşi doğada yer alan terk edilmiş tesisleri keşfet. Hayatta kalma şansını artırmak için faydalı öğeleri topla ve elde et ama unutma, daha derinleri keşfettikçe giderek artan tehlikelere maruz kalacaksın. Adanın ortasındaki gizemi ortaya çıkar.

KAÇIN

Gizlice hareket et ve seni avlayan yırtıcılardan kurtul. Dinozorların dikkatini dağıt ve bulunduğun ortamdan yararlan. Keşfettiğin öğeleri kullanarak her karşılaşmada kendine seçenekler sun. Manevra yap, dinozorların dikkatini dağıt, koş ve her şey ters giderse saklan.

GÖZDAĞI VER

Geri adım atma ve korktuğunu anlamalarına izin verme. Ateş ve ölümcül olmayan silahları birlikte kullanarak ölümcül yırtıcıları geçici olarak korkut. The Lost Wild‘daki dinozorlar, doğaları gereği meraklı ve uyum sağlamaya uygundur ancak ürktüklerinde veya korkutulduklarında geri çekilebilirler. Davranışlarını dikkatlice gözlemlersen onların alt etmenin bir yolunu bulabilirsin.

HİKAYE

Şiddet dolu, ilkel bir dünyada mahsur kalıyorsun. Hayatta kalman, bu dünyanın ahengine hakim olmana ve tehlikelerini tahmin etmene bağlı. Radyodaki gizemli bir ses, bir umut ışığı sunuyor gibi görünüyor. Onun yardımıyla tesislerde ilerle ve bu dünyanın nasıl gerçekleştiğine dair hikayeyi birleştir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir