Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan İlk Fragman Geldi

Gece yarısı Twitter üzerinden “Büyük şeyler geliyor” diye duyurusu yapılan Antman’in yeni filmi Antman and The Wasp: Quantumania’dan ilk fragman geldi!

Meriç Topal
Meriç Topal
2 Dk Okuma Süresi

Sahip olduğu süper kahraman hikayelerinin beyazperde uyarlaması sayesiden gişe rekorları kıran Marvel, Kasım ayında çıkacak olan Black Panther: Wakanda Forever filmi sayesinde Marvel Sinematik Evrenin 4. fazına noktayı koyacak. Genel olarak dizilere odaklı giden 4.faz, olayların zamanla daha da karışacağı 5.faza Antman’in yeni filmi Antman and The Wasp: Quantumania sayesinde merhaba diyecek.

Disney Plus‘ta yayınlanan WandaVision ve Loki dizileri, Spider-Man: No Way Home ve en son olarak Doctor Strange in the Multiverse of Madness’la beraber paralel evrenler resmen Marvel Sinematik Evreninde işlenmeye başladı. Yıllardır izlemeyi beklediğimiz birçok karakterin lisans hakları en sonunda tekrar Marvel‘e devredildiği için daha hikayesi işlenecek tonla karakter var. Örnek vermek gerekirse geçtiğimiz haftalarda Ryan Reynolds’un paylaşımı ile Wolverine karakterine geri dönen Hugh Jackman.

Paralel Evrenleri Daha Detaylı İzleyeceğimiz Quantumania Filminin İlk Fragmanı

Antman and The Wasp: Quantumania, Loki dizisi sayesinde tanıştığımız Kang karakterini daha büyük çaplı olarak ele alacak ve farklı evrenlerde yaşayan Kang varyantlarını gözler önüne serecek. Gelecek yıllarda izleyeceğimiz yapımlara zemin hazırlayacak olan Antman‘in yeni filmi, Avengers: Kang Dyansty filmiyle birebir bağlantılı olacak.

Antman and The Wasp: Quantumania, 17 Şubat 2023 tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir