Apex Legends Steam’de Eş Zamanlı Oyuncu Rekoru Kırdı

Sena Tan
Sena Tan
1 Dk Okuma Süresi

Battle Royale türünün sevilen oyunlarından biri olaran Apex Legends, dünya çapında Steam’de 198,235 eş zamanlı oyuncuya ulaştı.

Respawn‘ın yapımcılığını üstlendiği oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, Steam’de yeni bir eş zamanlı kullanıcı rekoru kırarak hala çok popüler bir oyun olduğunu kanıtladı.

Apex Legends‘ın Steam’e geldiği ilk 5 gün içerisinde, en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaşan oyunlardan olup, dördüncü sıraya yerleştiğini görmüştük.

Şimdi ise geçtiğimiz Cumartesi günü oyun Steam’de eş zamanlı 198,235 oyuncuya ulaştı ve bu oyunun şimdiye kadar ki en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısı.

Bu durum, Steam oyuncu listelerinin en üstünde yer alan GTA V, Rainbow Six Siege ve benzeri popüler oyunların bile bu hafta sonu Apex Legends’dan daha az popüler olduğu anlamına geliyor. Tabii ‘Anniversary Collection’ etkinliği ve sezon 8’in gelişi açıkça oyuna her zamankinden daha fazla oyuncu çekiyor, ancak Apex Legends’ın Steam’de en yüksek rekoru elinde tutan başka bir battle royale oyunu PUBG’nin 3.236.027 eşzamanlı oyuncu rekoruna ulaşması oldukça zor görünüyor.

Apex Legends‘a PC, PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S platformlarında oynaması ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Oyunlarla kafayı bozmuş bir çizer.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image